Duygusallık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir erkeğin fazla duygusal olması handikapı mıdır sizce?

2|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kadınlar duygusal erkekleri sevmez ama ben severim. Hala kalbinin çalıştığı ve duygularını yitirmemiş olduğunu gösterir. Ben de duygusal bir insanım ama o yönümü fazla göstermem insanlara. Bilirsiniz fazla kalbinin köşelerini insanlara açarsanız çok büyük ihtimalle o köşenin içine ederler :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal olmak zararlı değilki normal bir eylem erkeklerde insan sonuçta azı olanda var çoğu olanda

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

• - Duygusal bir erkek olarak, bu yönümü etrafımdaki kimsenin bilmesine müsaade etmem. Bunun zayıf yönüm olduğunu bilirim, ona göre davranırım.

- Bir kız "duygusal erkekten hoşlanmıyorum" diye saçmasapan bir laf edecekse zaten onu 5km'den tanırım, hiç kendimi açıklamayla uğraşmam.

- Ben kendimi kuru fasulye gibi nimetten saydığımdan değil bu arada.

0|1
    0|0
    • kızlar veya erkekler veya kendni bir cinsiyetle sınırlamayanlar km olursa olsun herkes bir genelleme yapar ve ben şundan hoşlanmyrm bunu sevmyrm der ve tam da onu sever ondan hoşlanır. yani bence herkes herkesi ve her şeyi seveblr de sevmeyeblr de. yaşayarak görür.

• Aynı şeyi yazacaktım ama çok uzamasın diye yazmadım. Zaten o yüzden ben şundan hoşlanıyorum demek pek anlamlı olmuyor. Her insanın binlerce farklı özelliği var. Duygusallık olmaz da başka bir şey ağır basabilir.

• katılıyorum efendim :)

• fazlası zayiflikdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...