Ayrıldığınız erkekle aynı iş yerinde çalışsanız ne hissedersiniz? bir de nişanlıysanız ve nişanlınızı çok seviyyorsanız?

nişanlı bir bayan olarak aynı iş yerinde eski çıktığımla aynı iş yerinde çalışıyorum. fakat ben bu erkekle üç yıl haftada en az iki kere düzenli olarak ters ilişkiye girmiştim. bakireyim ama nişanlım bu durumu anlar mı? ayrıca bazan iş çıkışına geliyor ve eski çıktığımla karşılaşıyor. hatta tanıştırmak zorunda kaldım. sizce ne yapmalıyım.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten tanıştırmışsın fazla yan yana getirmemeye çalış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• midemi bulandırdın abla

0|0
    0|0
    • saçmalama ya. 29 yaşına kadar bekaretimi korudum çok şükür. nişanlıyım ve nişanlım beni eline erkek eli değmemiş biliyor. çok tutucu olduğu için doğruyu söyleyemezdim.

• ben dürüst olmadığın için seni eleştirdim

• dürüstlük yapıp anlatırsam gelinlik hayallerim biter. benimle asla evlenmez.

Erkekler Ne Diyor 6

• Haftada 2 kez ve 3 yıl boyunca anal ilişkiye girmişsen kusura bakmada doggy de senin kocan olacak adam anlamazsa harbi safın önde gideni demektir..

Bu vajina gibi esnek birşey değil her girişte daha çok açılmıştır..

0|0
    0|0
  • bir erkekle ayrılmam söz konusu bile olamaz

0|1
    0|0
  • caktırmadan devam et.

0|0
    0|0
  • Adam hevesini almıştır bence dert etmez tanışmayı. Ama nişanlına acıdım.

0|0
    0|0
  • ters ilişki zevklimi

0|0
    0|0
  • o değil bu kadar sürede kaslar deforme olmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eski mazide kalmıştır da sen o kadar ilişkiye gir sonra bakireyim. Nişanlına da anlat bu durumu. Anlamadan sen anlat yani.

0|0
    0|0
    • nişanlımı çok seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum. eğer söylersem benden ayrılır.

• Yapılacak bir şey yok

• beni eleştiriyorsun ama çevrende bekaretini koruyup anal ilişki yapan birçok arkadaşın illaki vardır. sonuçta kızlığına zarar vermiyor ki. bunda kötülük yok asla.

Yükleniyor...