Tecavüzün cezası ne olmalı?

Bence hadım yasası olmalı ki o kişi yaşadıkça bunun acısını çeksin.

1|2
3688

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavüzün cezasından önce, tecavüzü engellemek için nasıl bir eğitirm verilmeli, nasıl bir eğitim sistemi planlanıp yürütülmeli o düşünülmelidir.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hücreye atmalı kapkaranlık odaya. Birde yanına birkaç fare, yılan koymalı kafayı yer zaten o orada. Belki tecavüz ettiği kızla aynı psikolojiye girer. Nasıl hissettiriyormuş işte o zaman daha iyi anlar.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 87

• kısasa kısas. hadım olmalı ve aynı şekilde tecavüz edilmeli. bir insan nasıl yapabilir bunu anlamıyorum 5 dakikalık zevk için bütün ömrünü aileni o şerefsizliği yaptığın insanın geleceğini psikolojisini ailesini mahvediyorsun. sadece 5 dakika için!! bu dürtünü kontrol edemiyorsan insan filan değilsin zaten!!

3|1
    0|0
  • bunun gibi bir şey. Salacan üzerine sıçanları
    http://i.hizliresim.com/Yr9G26.jpg
    fransızları seviyorum ya adamların çöpcüsü bile elit

3|0
    0|0
  • Hadım tabisi

#Türkerkeğii

2|1
    0|0
  • Kadın ederse nasıl hadım edilecek?

1|0
    0|0
    • Osmanlıyı savunan bir insan değilim ama Osmanlıda hayat kadınları içinde uygulanan hadım gibi bir yöntem var. Neden o uygulanmasın ki?

• Aynısı onada yapılsın

1|0
    0|0
  • Tabikide katılıyorum :) haksız yere olan tecavuzlere karsıyım ama :) kız bazen tuzaga dusuruyor erkeği ilkokul hocama kızlar anlaşıp tuzak kurdular adam sürüldü.

1|0
    0|0
  • hadım yasası değil tecavüzcüyü halkın eline vermeliler

1|0
    0|0
  • O baskasina ne yaptiysa ona da oyle yapilop idam edilmeli.

1|1
    0|0
  • aynı fikirdeyim..

hem hadım etmek caydırıcı bir ceza..

duyan şeref yoksunları en azından korkarak vazgeçer.

en azından bir kısmı

1|0
    0|0
  • bu ayaklari birakin butun insan oglun hatasi gunahida vardir ama kimse nasil ne sekilde hata kotuluk yapcagini bilmez kimi tecavuz ederek en buyuk hatayi yapar ve pisman olur kimi kucuk bir hata yapar yaratilis geregi insan oglunun zerre kadar ibadetite gunahida hatasida olmustur once kendi hatalariniza bakin her insan kendi hatasindan sorumludur bu dunya imtihandir baglanmayin bu kadar sizin imaniniz iabdetiniz varsa zaten sizi o adam oldurse bile cennete giriceksin neyine korkuyonuz acin gozlerinizi

0|0
    0|0
  • Isteyerek verip tecavüz diye şikayet edenin cezası ne olması gerekiyorsa tecavüzcülere de aynı ceza verilmeli

1|0
    0|0
  • Önce iyi bir kolunu bacağını kırana kadar döveceksin, ardından hadım edeceksin 1 hafta sonra da at kurtun köpeğin önüne parçalasın yesinler.

1|0
    0|0
  • Cinsel organı kesilmeli.

2|0
    0|0
  • Fazlalığı alıp delik noktaya dolgu cezası.

2|0
    0|0
  • Hadım ve tore cinayetinden falan içeri giren muhabbet yemiş insanlarla aynı koğuşta kalma bence en iyisi olur

1|0
    0|0
  • tecavüzün cezası değil ona kalkışmanın bile cezası olmalı düşünceyi okuyacak kadar teknoloji gelişirşe onun bile cezası olmalı oda öldürmeyip işkence filan olmalı-.

2|0
    0|0
  • hadım + ona da tecavüz

2|0
    0|0
  • Önce hadım edip sonra travesti olarak çalıştırmak gerekir

2|0
    0|0
  • Bence hem hadım edeceksin hemde ellerini keseceksin. Böylelikle herkese ibret olarak dolaşacak meydanlarda sokaklarda

1|0
    0|0
  • asacaksın taksim meydanında, ama boynundan değil...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    67

Kızlar Ne Diyor 35

• tecavüzcüyü hadım edip beslemeye gerek yok idam edilsin

1|1
    0|0
  • Idam

1|0
    0|0
  • Aynen öyle katılıyorum

1|0
    0|0
  • İdam tabi

1|1
    0|0
  • Türkiye muz ödülü verilemli türkiye yasalarına göre. Ama bence penisi kesilmeli... Can almak katilliktir ama aleti almak en kolay yoldur o adama bir ömür yaşayan ölülük yaşatmak.

1|0
    0|0
  • Hadım değil direk öldürülmeli gereksiz çünkü o herif yaşasa nolur yaşamasa nolur?

1|0
    0|0
  • Hadim veya müebbet hapis mantıklı

1|0
    0|0
  • Olabilir. Ibret olur

1|0
    0|0
  • Hadım etmek gerek.

1|0
    0|0
  • çükünü koparmalı

1|0
    0|0
    • @KolalıCelibonnn lisede kadın tarih hocamız osmanlıdaki birden fazla kadınla evlenen erkeklerden bahsedince bende keske tekrar osmanlı zamanındaki gibi olsa deştim. bunu üzerine hoca osmanlıda erkekleri nasıl hadım ederlerdi onuda göstermemi istermisindedi. sınıftaki tüm kızlar bana güldü. hatta kızlardaqn biri hoca senin çükünü kopartacak demişti kızda sana çok benziyordu. birden aklıma o an geldi

• Kesinlikle uygulanmalı

1|0
    0|0
  • Mueebbet iskence

1|0
    0|0
  • Hadım edilmeli

1|0
    0|0
  • Pipilerini koparsinlar 😁

1|0
    0|0
  • İdam

1|0
    0|0
  • Hadım.

1|0
    0|0
  • Ölüm!

1|0
    0|0
  • Bence de hadım edilsin biri bakalim birdaha kim cesaret ediyor böyle birşey yapmaya.

1|0
    0|0
  • Hadim guzel fikir en iyisi

1|0
    0|0
  • Katılıyorum hadım ya da idam.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor...