Tecavüzün cezası ne olmalı?

Bence hadım yasası olmalı ki o kişi yaşadıkça bunun acısını çeksin.

1|2
36|88

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavüzün cezasından önce, tecavüzü engellemek için nasıl bir eğitirm verilmeli, nasıl bir eğitim sistemi planlanıp yürütülmeli o düşünülmelidir.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hücreye atmalı kapkaranlık odaya. Birde yanına birkaç fare, yılan koymalı kafayı yer zaten o orada. Belki tecavüz ettiği kızla aynı psikolojiye girer. Nasıl hissettiriyormuş işte o zaman daha iyi anlar.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 87

• kısasa kısas. hadım olmalı ve aynı şekilde tecavüz edilmeli. bir insan nasıl yapabilir bunu anlamıyorum 5 dakikalık zevk için bütün ömrünü aileni o şerefsizliği yaptığın insanın geleceğini psikolojisini ailesini mahvediyorsun. sadece 5 dakika için!! bu dürtünü kontrol edemiyorsan insan filan değilsin zaten!!

3|1
    0|0
  • Hadım tabisi

#Türkerkeğii

2|1
    0|0
  • bunun gibi bir şey. Salacan üzerine sıçanları
    http://i.hizliresim.com/Yr9G26.jpg
    fransızları seviyorum ya adamların çöpcüsü bile elit

3|0
    0|0
  • Kadın ederse nasıl hadım edilecek?

1|0
    0|0
    • Osmanlıyı savunan bir insan değilim ama Osmanlıda hayat kadınları içinde uygulanan hadım gibi bir yöntem var. Neden o uygulanmasın ki?

• Tabikide katılıyorum :) haksız yere olan tecavuzlere karsıyım ama :) kız bazen tuzaga dusuruyor erkeği ilkokul hocama kızlar anlaşıp tuzak kurdular adam sürüldü.

1|0
    0|0
  • hadım yasası değil tecavüzcüyü halkın eline vermeliler

1|0
    0|0
  • Aynısı onada yapılsın

1|0
    0|0
  • O baskasina ne yaptiysa ona da oyle yapilop idam edilmeli.

1|1
    0|0
  • bu ayaklari birakin butun insan oglun hatasi gunahida vardir ama kimse nasil ne sekilde hata kotuluk yapcagini bilmez kimi tecavuz ederek en buyuk hatayi yapar ve pisman olur kimi kucuk bir hata yapar yaratilis geregi insan oglunun zerre kadar ibadetite gunahida hatasida olmustur once kendi hatalariniza bakin her insan kendi hatasindan sorumludur bu dunya imtihandir baglanmayin bu kadar sizin imaniniz iabdetiniz varsa zaten sizi o adam oldurse bile cennete giriceksin neyine korkuyonuz acin gozlerinizi

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim..

hem hadım etmek caydırıcı bir ceza..

duyan şeref yoksunları en azından korkarak vazgeçer.

en azından bir kısmı

1|0
    0|0
  • toplumdan uzaklaştırmak

1|0
    0|0
  • Isteyerek verip tecavüz diye şikayet edenin cezası ne olması gerekiyorsa tecavüzcülere de aynı ceza verilmeli

1|0
    0|0
  • Önce iyi bir kolunu bacağını kırana kadar döveceksin, ardından hadım edeceksin 1 hafta sonra da at kurtun köpeğin önüne parçalasın yesinler.

1|0
    0|0
  • Hadım ve tore cinayetinden falan içeri giren muhabbet yemiş insanlarla aynı koğuşta kalma bence en iyisi olur

1|0
    0|0
  • Önce hadım edip sonra travesti olarak çalıştırmak gerekir

2|0
    0|0
  • Fazlalığı alıp delik noktaya dolgu cezası.

2|0
    0|0
  • Cinsel organı kesilmeli.

2|0
    0|0
  • Bence hem hadım edeceksin hemde ellerini keseceksin. Böylelikle herkese ibret olarak dolaşacak meydanlarda sokaklarda

1|0
    0|0
  • tecavüzün cezası değil ona kalkışmanın bile cezası olmalı düşünceyi okuyacak kadar teknoloji gelişirşe onun bile cezası olmalı oda öldürmeyip işkence filan olmalı-.

2|0
    0|0
  • hadım + ona da tecavüz

2|0
    0|0
  • idam

1|0
    0|0
  • Iranda yapıldığı gibi penisinin kesilmesi. Kesin çözüm

1|0
    0|0
  • İdam Vereceksin Böyle insanların yaşamaya hakkı yok boşa oksijen tüketiyorlar

1|0
    0|0
  • idam...

1|0
    0|0
  • ölüm

1|0
    0|0
  • bence cezası aynı olmalı ceza olarak 10 kişi tarafından tecavüz edilmeli sonrada ceza evine gönderilmeliki ordakilerde ihtiyaçlarını karşılasın :)

1|0
    0|0
  • İdam.

1|0
    0|0
  • Tecavüz olmamalı, cezası değil. Sen önce tecavüz olmaması için bir şeylere gayret et, toplumu öyle yetiştir. Ama nerede?
    Düşüncem hadım. Gerçi ömür boyu hapiste o adamın... a. koyarlar

1|0
    0|0
  • Aynısını ona yapıcan

1|0
    0|0
  • ömür boyu cezaevlerinde cinsel ihtiyaç giderme de kullanılabilir bu yaratıklar.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Kızlar Ne Diyor 35

• tecavüzcüyü hadım edip beslemeye gerek yok idam edilsin

1|1
    0|0
  • Idam

1|0
    0|0
  • Aynen öyle katılıyorum

1|0
    0|0
  • İdam tabi

1|1
    0|0
  • Hadım değil direk öldürülmeli gereksiz çünkü o herif yaşasa nolur yaşamasa nolur?

1|0
    0|0
  • Hadim veya müebbet hapis mantıklı

1|0
    0|0
  • Hadım etmek gerek.

1|0
    0|0
  • Olabilir. Ibret olur

1|0
    0|0
  • çükünü koparmalı

1|0
    0|0
    • @KolalıCelibonnn lisede kadın tarih hocamız osmanlıdaki birden fazla kadınla evlenen erkeklerden bahsedince bende keske tekrar osmanlı zamanındaki gibi olsa deştim. bunu üzerine hoca osmanlıda erkekleri nasıl hadım ederlerdi onuda göstermemi istermisindedi. sınıftaki tüm kızlar bana güldü. hatta kızlardaqn biri hoca senin çükünü kopartacak demişti kızda sana çok benziyordu. birden aklıma o an geldi

• Kesinlikle uygulanmalı

1|0
    0|0
  • Mueebbet iskence

1|0
    0|0
  • Hadım edilmeli

1|0
    0|0
  • Pipilerini koparsinlar 😁

1|0
    0|0
  • İdam

1|0
    0|0
  • Ölüm!

1|0
    0|0
  • Türkiye muz ödülü verilemli türkiye yasalarına göre. Ama bence penisi kesilmeli... Can almak katilliktir ama aleti almak en kolay yoldur o adama bir ömür yaşayan ölülük yaşatmak.

1|0
    0|0
  • Bence de hadım edilsin biri bakalim birdaha kim cesaret ediyor böyle birşey yapmaya.

1|0
    0|0
  • Hadim guzel fikir en iyisi

1|0
    0|0
  • idam !

1|0
    0|0
  • Katılıyorum hadım ya da idam.

1|0
    0|0
  • Hadım

1|0
    0|0
  • Iskence kesinlikle o tecavuzde ne olmussa aynisini ona yapmak

1|0
    0|0
  • hücreye kapatılsınlar

1|0
    0|0
  • idam olmalı..

1|0
    0|0
  • Hadım.

1|0
    0|0
  • İdam

1|0
    0|0
  • hadım edilmeli ve aynısı yapılmalı namussuzlara...

1|0
    0|0
  • 1 ay hadım edilmiş haliyle dolaştırcaklar sonra da idam '!

1|0
    0|0
  • Hadım veya tecavüzün boyutuna göre idam

1|0
    0|0
  • Bencede

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...