Oğlunuz gay olduğunu size açıklarsa ne yaparsınız?

- Destek mi çıkarsınız?Oğlunuz gay olduğunu size açıklarsa ne yaparsınız?-Evlatlıktan red mi edersiniz?

-Mutlu olmasını mı istersiniz?

0|0
18|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Büyük konuşmamak lazım. Bir kadın olarak kızım lezbiyen olsa diye düşünerek yazıyorum. Alışılmışın dışında olan bir durum sonuç olarak. Belki destekleyecek kadar olgunlukla karşılayamayabilirim ama mutluluğu için tepki göstermezdim.

0|2
    0|0
  • Olduğu gibi kabul ederim. Cahil olmamak lazım neden bunu seçsin?
    Destek olurum.

0|1
    0|0
  • Bu onun suçu değil. Eğer dünyaya ben getirdiysem iyisiyle kotusuyle her zaman yanında olurum onun. Hiçbir zaman yalnız olduğunu hissetmesine zemin hazırlamam olsem bile onlara öyle bir şey bırakırım ki her zaman yanlarında olduğumu düşünürler. Ama böyle bir dünyaya çocuk getirmek tamamen ona eziyettir. Bu dünyaya çocuk getirmeyeceğigetirmeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Mutlu olmasını isterim. Tabi ki reddetmem

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun bir insan her durumda ailesinin arkasında olduğunu ve onu her durumda olduğu gibi kabul ettiklerini bilmesini ister. Aile zaten bu demek değil midir?

0|1
    0|0
  • Çocuklarımın mutluluğu için kabul ederdim.

0|1
    0|0
  • Ooo çok güzel öperim

0|1
    0|0
  • Troye sivan mı o😳 Ben şahsen destek çıkarım, sonuçta kendi seçimidir karşı çıkmam😄

0|1
    0|0
  • Mutlu olmasını isterim, çocuğumla görüşmeye devam ederim ama böyle bir durumu desteklemiyorum.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmasını isterim

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok yurtdısına postalardm

1|0
    0|0
  • Önce düzelmesi için elimden geleni yaparım olmadı kendi haline bırakırım.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmasını isterim ama asla destek çıkmam

0|0
    0|0
  • İşte annelik bu yüzden en kutsal şey. Bir anne çocuğu ne yapmış olursa olsun ya da tercihleri yanlış da olsa ne olursa olsun asla onu bırakmaz. Ama bir baba çocuğundan gerek gururu yüzünden gerekse toplum baskısından vazgeçebilir.

0|1
    0|0
  • bir çocuğum olmayacak ama oğlum olsa arkasında dururduk annesiyle :)

0|1
    0|0
  • Kendi kararı

0|1
    0|0
  • Gay misin jojuk? üzülürüm galiba bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ilk ben tadina bakar sonra piyasaya surerim m yabanciya gitmesin:))

0|2
    0|0
  • Helal la koca kafa derdim destek de çıkarım.

0|2
    0|0
  • Bir oğlum olmicak ama olursa ve gayim derse çok üzülürüm ama onun için. Çünkü hep. dislanacak aşk bulamayacak ben öldügumde yalnız kalacak çünkü evlenemeyecek herkes onu seks objesi olarak gorucek çok kırılacak ve ben onun adına çok uzulucem

0|0
    0|0
  • Mutlu olsun

0|1
    0|0
  • Istedigini yap, ama Candice Swanepoel'in oldugu yerde Brad Pitt'e ilgi duymak malliktir derim.

0|0
    0|0
  • Bunu başkasından da duyarsam döverim derim. :D dfgdfg

0|0
    0|0
  • Reddederler benimkiler. O yuzden söylemiyorum
    Benim oğlum gay olsa kesinlikle destek olurum

0|1
    0|0
  • Mutlu olsun diye ben zikerdim.

0|1
    0|0
  • Reddetmezdim tabi

0|1
    0|0
  • sumsuğu kodummu zıngıllatırım ha

0|0
    0|0
  • "Olum" derim "yaradan 'kadın' diye bişey yaratmış, sen 'kadın'lara rağmen nasıl ibme olabildin ake?" diye arkadaşça bir yaklaşım sergilerim...

2|0
    0|0
  • Bisi ypmam

0|0
    0|0
  • Evlatliktan reddederim.

0|0
    0|0
  • o video nun altındaki yorumumda fenadır hani kim alt kim üst diye puhahahhaha

0|0
    0|0
  • Tabi ki evlatlıktan red ederim Allah korusun. Cinsiyetini değiştiren bizden değildir.

1|0
    0|0
    • Düzelmesi için her yolu denerim.

• Ben kabullenmem Allah kimseyi gay yaratmaz gay olunur.

• Tamam kazma.

• bu riski almayı reddediyorum ve çocuk yapmamaya karar veriyorum

0|0
    0|0
  • Kellesi gider

0|0
    0|0
  • arkadasim bu neyin kafasi?

0|0
    0|0
  • valla bize ters düzetmek adına elimden geleni yaparım ama toplumda bunu kabul edemem.

0|0
    0|0
  • Evlatlıktan red edrim knk

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin insanının ruh halini anlamakn için,
    Sürekli batılı zihinlerin ürettiklerini referans almak..
    Asıl sorun bu...
    Bu bir ruhi hastalık.
    Ve tedavisi mümkün.
    Yok doğuştan yok kendi seçimi diye zırvalamasin kimse. Şuna açık açık ibine olmaktan mutluyum deyin de olsun bitsin

Not; moderator bozuntusu.
    Gay deyince modern ibine deyince hakaret mi oluyor? Ne geçecek eline yorumumu kaldırınca?
    Ibineye ibine denir bizim köyde...

0|0
    0|0
    • Yorumunu kesinlikle silmeyeceğim. Herkesin aynı düşünmemesi en insancıl hareket. Ama sana katılmıyorum. Biraz da farklı bir açıdan bakmanı tavsiye ediyorum :)

• Bu da senin bakış açın.
      Benim inanç değerlerim bunu haram ve lanetli kıldı ise, mesele kapanmıştır. Bakış açım budur.

• Tamam. Teşekkür ederim :)

Yükleniyor...