Kız istemeye giderken din konusu açılır mı?

dinlere inanmam ama bazen müslüman taklidi yaparım genelde çoğunluğu yobaz bir halkın içinde yaşadığım için, evleneceğim kızın ailesine karşı dürüst olmak isterim sorarlarsa söylerim yani vermemezlik yaparlar mı sizce? aşırı dinci bir aile vermez zaten din fanatiği olmayan müslüman ailelerden bahsediyorum

Güncellemeler:
başlıktaki soruya tam olarak cevap bulamazdım, açılır mı açılmaz mı? tecrübeli olanlar var mı?
bilenler varsa cevaplasın

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pek şansın yok kardeşim
    Üzgünüm

0|1
    0|0
    • bu sitede de amma yobaz var reyiz

• eig xper en çok sana lazım

Kızlar Ne Diyor 5

• Verirler niye vermesinler

0|1
    0|0
  • Ailenin dini görüşününe bağlı senin de dediğin gibi biraz takıntılılar ise vermezler bunu öğrenmek gerek önce

0|0
    0|0
    • ververmezlerse kaçarız keyifleri bilir çocuk olunca ayağıma gelip özür dilerler

• yeni tanıştık evlilik amaçlı çöpçatan teyzeler sayesinde, kız ailesinin sözünden çıkmazsada keyfi bilir

• Seviyorsa çıkar

• Din fanatiği ne demek ya. Futbol takımı mı?

0|0
    0|0
    • fanatizm sadece futbıl takımıyla alakalı değildir

• Münafıklık yapma. Ķızın hayatıni mahvetme. nikahın Allah katında olduğunu bilmiyomusun. Git kendin gibi birisiyle evlen.

0|0
    0|0
    • alakasız yorumunuda al git terbiyesiz, buarada sen hangi dine mensuptun kuranda müslüman olmayanla evlenmeyin diye birşey yok diye biliyorum

• Terbiyesizlik senin yaptiğin ahlaksiz. Vermezler tabi kızi. Helal kazanç peşinde koşan temiz insanlar varken senin gibi Allah korkusu olmayanlaramı kiz vericekler

• ahlaksız senin gibilere denir önce insan olun sonra müslüman

• müslüman kadının müslüman olmayan biri ile evlenmesi dinden çıkmasına sebeptir. vermezler.

0|0
    0|0
    • nerde yazıyor o hangi ayet hem kız biliyor ailesi vermezse keyifleri bilir ahahaa ben adam gibi isterim

• ben bildiğimi söyledim. fetva vermek zorunda değilim. niye gizlendin ki ayrıca ahahahahaa :)

• kafandan uydurdun o zaman, bilmediğin şeyler hakkında fetfa verme, müslüman kadının müslüman olmayan biri ile evlenmesi dinden çıkmasına sebeptir. diyen sensin

Erkekler Ne Diyor 3

• Dindar taklidi yapma ama inanmam da deme cunku avrupa dahil cogu toplumda hala tabu

0|0
    0|0
    • söyleme diyorsun yani

• Tavsiye etmem. Mustakbel esin biliyor mu biliyor gerisini bosver

• hiç bulaşma

0|0
    0|0
    • kız biliyor ailesi vermezse keyifleri bilir ahahaa ben adam gibi isterim

• Umarım bu düşünceyle sadece kendi düşüncende birini bulur temiz kızlara bulaşmasın.

0|0
    0|0
    • doğruya senin gibileri müslüman olup her bku yiyenleri hakediyor

Yükleniyor...