Arkadaşlar böyle insanlar neden yaşıyor, ciddi anlamda soruyorum, kızgınlık ile değil, neden yaşıyorlar?

Şimdi kalkıp kimse laga luga yapmasın insanlara yardım etmek içimden gelen bir şey.Arkadaşlar böyle insanlar neden yaşıyor, ciddi anlamda soruyorum, kızgınlık ile değil, neden yaşıyorlar?Bu kişi bahsettiğim üzere durugörü yeteneğim* için benden yardım istedi, bir baksana ne hissediyorsun diye. Normalde yardım etmeyecektım çünkü sevdiceğimi rahatsız etmişti bu konuda yardım isteyişi (önce ondan yardım istemişti) ama birçok mesaj atmış, öylece yalnız bırakmak istemedim. Ona bu süreçte cevap veremedim çünkü işim var gücüm var, uğraşlarım var ve fırsat buldukça mesaj attım geç cevap attığım için onu kandırdığımı söyledi. Ve ben bir insana yardım eden birisi olarak üç kere gibtir yemedigim ve sonunda anneme küfür yemedigim kalmıştı, onlar da oldu fakat bunlardan çok beni en çok üzen en sevdiğim varlığı dahi kaybedecek olsam yalan söylemeyen bir insanken bana yalancı demesi oldu. Sonra çok mesaj atınca bunaldım annemin numarasını verdim benden uzak dur, nerede yaşıyorsun makatyadaysan ara buluşun dedim, yani ona sonsuz bir şekilde güvendim, bu dünyanın en çok ihtiacı olan şeylerden birini verdim ona aynı zamanda (ona o kadar zaman ayırıp yardım ettim, işinin de hemen hallolmasını istedi üstüne, üstelik böyle şeyleri kandırıkçı hacılar hocalar kişi başı elli lira alıyor) Şimdi soruyorum size bu kız ve bunun gibi insanlara güvenmeyen insanlar neden nefes alıp dünyanın parasını, zamanını ve enerjisini sömürmeye devam ediyor? Zavallı bir şekilde bana güvenirken bir anda güvenini kaybediveriyor, kendimi onunla kıyaslayacak olursam ne kadar büyük bir acı yaşarsam yaşayayım insanlara olan güvenimi ve sevgimi kaybetmiyorum
Gerçekten zihinsel engelli insanlar bile doğuştan o engele sahipler ama bu insan var olan aklını zihinsel engelli bir insandan dahi düşük bir seviyeye getirmeyi başarmış ve buna rağmen nasıl, bu insana yardım edenler, ona ekmek verenler oluyor?
Sonra bir de beni engelledi ve ona ulaşabildigim bir hesaptan şöyle dedim:
Şimdi sen senin numaranı almak için annemin numarası adı altında kendi numaramı yazdığımı sanıyorsundur, bu kadar budalasın işte, bu kadar aptalsın işte, hani senin gibi bir insan da yaşıyor sen de yaşıyorsun işte, sana da ekmek veriyorlar, bu da benim numaram +90 541 ... ... bu işler öyle engellemek ile olmuyor Dilek hanım, eğer bu numaraları da ararsan direk polise vereceğim seni o kufurden sonra kusura bakma başka kapıya, 😏 gerçek durugörü yeteneği olan başka birini bulabilecek misin o da büyük bir muamma 😂😏
Sana yardım eden insanlara güvenmeyi öğren, koca bir zavallısın sen, biraz da utan çünkü senden beş yaş küçüğüm ve sana akıl veriyorum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• evet siz çok haklısınız insanların birçoğunda nankörlük veya meyve yediği ağacı taşlama alışkanlıkları var yaşamak istiyorsan böyle insanlar yüzünden stres yapmamalısınız bu arada merak ettim sadece durugörü yeteneği de ne oluyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok artik nerdeyse seni kandiracakti

0|1
    0|0
  • Küfür edenleri sevmem

0|1
    0|0