Cennette herkes en verimli yaşında olacakmış ya bu dünyada çocuğu olmayan birinin orda çocuğu olmayacak mı?

Bu dünyada çocuğun yok mesela cennette ne istersen o olur demi çocuk istedin Allah sana çocuk verdi o çocuk 30 yasinda doğamıycağına göre orda bebek mi olucak yani o zaman gerçek bir insan değilde bir mukafat urunu gibi mi olacak yoksa cennette doğma büyüme yaşlanma gibi birşey söz konusu olamaz değil mi? Yaş problemi gibi oldu ama 😄

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hey ben verdim :D

1|0
    0|0
    • :) saol :) :) bari geç vereydinde daha çok cevaplayan olurdu -,- :D

• Yok cevap sayisi icin degilde ben secmezsem ks otomatik secicek ve erkeklerde yorum yapan bir kisi var onunda almasini istemedigimden oyle dedim 😄

• yok be benim hiç bir sorumda eig yok :D

En İyi Kız Görüşü

• Cennette hic birsey bu dunyadaki gibi olmayacak dogal olarak ureme cogalmada olmayacak orda ureme olsaydi ne anlami olurdu dimi ebediyet olmasinin :)

1|0
    0|0
    • Evet tabide Allah tarafindan verilir mi ysni hiç anne babalık yaşamamış insanlar var onun için merak ettim 😊

• Cocugu olmamasi bu dunyadaki imtihanidir ama cocugu olsada olmasada herkes sonsuz hayatina basliycak

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilir nerden bilebilirsin

1|0
    0|0
  • Her insan 33 yaşında olacak. Doğmamış bebekler bile

1|0
    0|0
  • Geldim kanky

1|0
    0|0
  • Bence olmaz orasi cok farkli bir yer dunya sadece imtihan aslinda dogup buyume buraya ozgu bisey belki orda bu bedenlerimizle degil ruhumuzla olucazdir cunku bedende bu dunyaya ozgu bisey

0|0
    0|0
  • soruna daha da derinlik katalım mı çocuğu hıc olmamış bır kadının çocuğum yok diye mi yureği çok yanar yoksa çocuğu var ve onun cehennemde yandığını ve azap cektiğini bilen annenin mi yureği daha fazla yanar :)))

1|1
    0|0
  • YaLan dolan onlar islamda uydurma her yerinden belli inanmayin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 30 yas onda olacak herkes

1|0
    0|0
Yükleniyor...