Neden zengin insanlar cekilmiyor?

Zengin insanlarin aldiklari yaptiklari neden bu kadar elestiriliyor? Yok soyle insanlar var boyle insanlar var. Tamam var adam yardimini yapiyordur parasina gore hayatini da yasiyordur. Ne bu cekememezlik? Ben parasi var yasiyo aliyo tabi boyle olacak diyebiliyorum cok şükür. Bu kıskançlık neden surekli görüyorum?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü çekemiyorlar. Bide zenginler hakkında hep kötü konuşuyorlar, zenginzüppe vs. diye hemen yaftalıyorlar, zenginlerin çoğunun çalışıp çabaladığını ve kafasını kullandığını görmek yerine, hep diğer olumsuz olanları dikkatlerini çekiyor çünkü böylesi çok daha kolay. Oysa kendi tırnaklarıyla kazıya kazıya o konumlara gelen nice insanlar varken... Kendisi vasıfsız, basiretsiz, başarısız ve beceriksiz olanların bir numaralı savunma mekanizmalarından biridir bu , egolarını ancak böyle tatmin debiliyorlar... Hatta bazıları sırf adam zengin ve lüks arabaya biniyor diye hakaretler ediyorlar arkalarından ve karşılarında düğme ilikleyenleride cabasıdır :) kraldan önce kralcılıkta var tabii...:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• zengin olanların çoğunun neler yaptığını görüyoruz onlara tanınan tolerans fakir insanlara esnafa tanınmıyor bu da ancak bizim gibi 3. sınıf ülkelerde olur avrupa da gelir dağılımı eşit bizde her sene dolar milyonerleri milyarderleri artıyor açın zengin olanların hayatını araştırın her türlü pislik var hayatlarında. açıkçası çok umurumda da değil istediği kadar zengin olsun yiyeceği 2 tabak yemek 3. tabağı yiyemez ama bizim milletimizin beyni çok gelişmediği için her türlü yorumu yapıyorlar çünkü genel olarak bizde aşağılık kompleksi var. istisnalar kaideyi bozmaz tabi şimdi herkes üstüne alınmasın bu benim kişisel görüşüm bir insan zengin veya fakir diye ona karşı olan bakışım değişmez.

0|0
    0|0
  • Kıskanç pis fakirler çünkü.

0|0
    0|0
  • çünkü zenginler hayatını yaşarken parası olmayanlar ömür boyu köle olarak yaşarlar çekememek de hakkı olsa gerektir

0|0
    0|0
  • Zenginin malı fakirin çenesini yoruyor anca

0|0
    0|0
  • zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış

0|0
    0|0
  • Zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış sözü açıklayıcı olmustur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü burjuva emekçiyi sömürerek zengin oluyor sosyalist devrim de elinizdekiler halkın olacak

0|0
    0|0
  • Gorgusuzluklerinden dolayi.

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor olabiliriz :)

0|0
    0|0
  • çekemeyen türksat 4a malesef :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2