Selam beyler bayanlar hayatınızda geçirdiğiniz en berbat doğum günü nasıldı?

her insan doğum gününde özel hissetmek ister bunu biliyoruz. peki hiç umduğunuzu bulamadığınız ve o günü zehir eden birşeyler oldu mu?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için hepsi birbirinin aynısıydı.
    Tek başıma bir bara gider otururum bütün akşam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oarti verdim bir cafede herkes ayrı yana takıldı göt gibi kaldım ortada falan sonra para girmişti bokum gibiydi yani yazık bana yazıkım ben sevin beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 10 sene evvel doğum günümde otobüsteyim memleketimden çocukluğumdan arkadaşlarımdan göç ediyordum.. Doğum günü ülüm gibiydi ogün..

1|0
    0|0
  • askerde

1|0
    0|0
  • Doğum gunu kutlamadım kanks

0|0
    0|0
  • spor hocam oyrendiyinde spor arkadaslarimi pasta gibi siraya dizmisdi ve bana da pastani ufle demisti ufledikden sonra spor hocamin emri ile pastadaki spor arkadaslarim ( yani 15 kisi ) dogum gunu hediyyesi olarak bana dalmiştilar

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • Milli olma heyecanıyla kız arkadaşımı çağırdım neyse kısa kesicem tam başladık annemler basti evi :( 16. Yaş günüm zehir olmustu mk

0|0
    0|0
  • Doğum Günlerimi kutlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlamadığım için böyle problemlerim yok

0|0
    0|0
  • braktım bn 17 yaşından sonra dogum gunu kutlamasını sadece annem babm arar söyler okadr

0|0
    0|0
  • Hic gecirmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annem abimin arkadaşı ile bakma süpriz yapmak istedi izmire de yeni geldik yol iz bilmeyiz pek. Yanlış vapura bindirdiler bizi dört saat bir de anayolda yürüdük yetmedi denize düşüyordum resim çekilirken de abi tuttu.. Gecenin vaktine kadar evin yolunu aradık

1|0
    0|0
  • Parti yaptığım zaman

0|0
    0|0
  • 18 yıldır doğum günüm kutlanmadı. Berbat da yok güzeli de

0|0
    0|0
  • oldu 9 yaşındaki doğum günüm tam anlamıyla berbattı

0|0
    0|0
  • dogum gunum kutlanmadi hic en kotusu de bu :D