Babam sürekli ağlıyor ne yapacağim?

Ablam hasta hastanede yatiyor ben babamla kaliyorum sürekli aģliyor teselli etsem bende aglarim bu durumlarda napmak gerek

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aglamasi normal yinede teselliye devam et
    Gecmis olsun :(

0|0
    0|0
    • Ama teselli de edememki oturur aglarim daha da uzerim onu

• Orası oyle ediyoz dua benim demek istediğim babam agladikca yaninda olamayışım onu uzermi ben ondan bahsediyorum

• Hep yaninda ol sakin babani yanliz birakma kotu gununde

En İyi Kız Görüşü

• Buralarda soru soracağına babana yardim etmeye çalış

0|0
    0|0
    • Ne sacmaliyosun sanki sorum aşk üzerine baska seyler uzerine adam gibi soruyorum gerizekali ne yapacagimi bilmedigimden soruyorum mal mal konusma

• Babamin yaninda olmayi bende biliyorum sordugum soru da senin cevabin hic mantikli degil resmen farkli havaya burunuyosun soru sorarim ya da sormam seni ilgilendirmiyo beni sinirlendiren bu babamin yanindayim zaten ama agladginda yaninda olamiyorum cunku bende agliyorum sen gelmis sacma sapan seyler soyluyosun ben burda insan gibi yardim isterken senin aşağılaman yargılaman hiç insancıl değil ben sinirden yazmis olabilirim ama sen su erkekler kadar degilsin

• Ben aşagılamadım yanlış anlama burdaki insanlar sağolsun kimin ne olduğunu bilemiyoruz artik ablan için üzüldüm umarım bir an önce iyileşir

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle geçmiş olsun.

Ablanın hastalığı nedir? Annen sağ mı?

Eğer dönüşü olmayan bir hastalık ise takdiri ilahi diyerek dini yönde biraz uğraşabilir. Hem bu manevi olarak ta rahatlatır.

Bir taraftan da psikolojik destek aldırabilirsin.

0|0
    0|0
    • Kanser ablam

• Allah şifasını versin inşallah. Umarım tedavi edilebilir bir kanser türüdür ve ilerlememiştir.

Bu durumda sabırlı olmak, birlik beraberlik içerisinde güçlü olmak, ablana moral vermek çok önemli.

En kötü ihtimali zaten sende babanda biliyordur. Kur'anda geçen "her canlı ölümü tadacaktır" ayetini unutmayın. Allaha isyan etmeyin. İsyan helak getirir.

• Öyle tesekkur ederim

• Geçmiş olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • ablan ölüm döşeğindemi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir büyüğe Danış

0|0
    0|0
Yükleniyor...