Ya ben anlamıyorum babam neden böyle?

Ya babam çok asabi ailesine hić laf ettirmiyor annesine temizlik yemek yapılsın istiyor annem yemek götürüyor yaranamıyor ağzını açsa suç oluyor hakaret ediyor önceden amcamlar yüzünden kavga cikardi babam yengemi överdi şimdi onlar bitti başka şeyler çıktı kardesimin diş muaynesi vardı ondan artan parayla annem ihtiyaçlarimizi aldı babamda hırsız dedi anneme hep hakaret ediyor yani ben bu durumdan çok sıkıldım bu erkekler böyle yapcaksa niye evlenir anlamıyorum annem ayrılmazda zaten hep kavga edip edip durumu düzeltiyolar iki gün sonra aynı artık evlenesim kalmadı gerçekten

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Maddi durumunuz nasıl?

Maddi durumunuzda biraz sıkıntı olabilir ve baban bunu stres yapıyor sizede böyle yansıtıyor olabilir. Ama tabiki bu eziyet çektirme, hırsız deme ve hakaret etmesini haklı yapmaz.

Eğer maddi durumunuz babanı ya da anneni bir süre evden uzaklaştırmak için elverişli ise tatile gönderin, seyahate çıksınlar. Ama birbirlerinden ayrı. Özellikle babanı gönderin. Elini ayağını toprağa bassın. Elektriğini bir atsın :)

Aile büyüklerinden destek alın diyeceğim ama maalesef aile büyükleri bu durumları fırsata çevirmeye, daha çok ortalığı karıştırmaya çalışırlar. Çözüm üretebilecek birisi varsa aile de onunla görüşün.

Son çare de psikiyatrik tedavi.

0|0
    0|0
  • yapısı öyle demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşansın annem

0|0
    0|0
Yükleniyor...