Kısa insanlar ciddiye alınmaz mı?

Bugün biri bana 'kısa insanların söyledikleri pek ciddiye alınmaz önemsemezler'dedi.
Bende kısa bir kızım okul hayatında olsun ailede olsun gerçekten ciddiye alınmadım sürekli kısa olduğum küçümsendim ve özgüvenim eksikti bence dediği şey doğru sizce de öyle mi?

• Evet, öyle
    11% (3)17% (3)13% (6)Oy Ver
  • Hayır, öyle bişi yok
    89% (25)83% (15)87% (40)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle alakası yok 1.50 boylarında var yok olan bir arkadaşım vardı herkeste onu dinlerdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ınsanlar her zaman cahıldır onlar senı mutlu edemez kendını kendın mutlu et

1|0
    0|0
    • Haklısın kendimizi biz mutlu edebiliriz ama üzülmemek elde değil

• o yuzden ınsandakı sevgıye ınnama

• Haklısın çoğunun sevgisi yapmacık

• Sen öyle görmek istediğin için sana öyle geliyor. Seni takmamaları boyunun kısalığından değil, özgüven eksikliğinden

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok ama kısa insanlar öyle olduğunu zannedip sararlar etrafa. Kendilerini daha agresifçe ifade ederler falan. Ciddiye alınmama kabusları vardır. Napolyon sendromu diye geçer. Bu küçük cins köpeklerde de var. Sürekli havlamaları etrafa sataşmaları o yüzden..

0|0
    0|0
  • Ne alaka cidden mal bir ülke türkiye bilim bile ıspatladı en zeki insanlar kısa insanlar

1|0
    0|0
    • İnsanları dış görünüşüne göre yargılayan bir ülke

• dünyada tek salaka ülke bu konuda çünkü ataerkil bir ülke kalıplaşmış geri kafalılar ülkesi aklın uzun olsun

• Haklısın maalesef öyle

• O dediğin ergenler arasında olur

0|0
    0|0
  • Onemli olan ortama ne kadar etki ettigin :) ben mesela kisayim 1.65 boyundayim ama kurallari ben koyarim eger etkin buyukse kisaysan herkes senden korksun :)

1|0
    0|0
    • Etkim büyül değilmiş demek ki :)

• Oyle dusunme ya oyle kiside olma hanimefendiysende karakterini degistirme boyle iyisin bence <3

• Sağol :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok be saçmalama

1|0
    0|0
  • Çok saçma yok öyle bir şey. Ben de kısayım

1|0
    0|0
  • Ben uzunum ama beni salladıkları bile yok. Siz daha iyisiniz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...