Arkadas sorunu :(?

Merhaba arkadaslar bu sorunum cok uzun yillardir var sizlerle paylasmak istiyorum ve yardiminizi bekliyorum. Oncelikle ben her zaman arkadaslarim icin cabalayan biriyim guvenilirim ve gercekden onlar icin herseyi yapabilirim. Artik yapmiyorum cunku fazla deger ve surekli istediklerini yaptirabilmeleri genelde beni kullanmayla ve bırakmayla bitiyor. Ilkokuldaki en yakin arkadasim beni yeni gelen kiz icin birakmisti. Sonra yazlari gittigim sitedeki arkadas grubum yine yeni birisiyle dagilmisti hep ben tanistiriyorum bu yeni kisiyi hersey guzel gidiyor ama sonra ben yalniz birakiliyorum ortaokulda gruplara katilmaya calisirdim hep ben sessiz sakin kiz olurdum lisede yine guzel bir grubum vardi yine dagildi butun yakin arkadaslarimdan kazik yedim. Şu an ki sorunum yine arkadaslarim var ama beni uzen sey su hep goruyorum herkesin arkadaslari onlara suprizler yapiyor hep geziyorlar beni dusunen hic kimse yok hep kendimi sucladim sanki sorun bendeymis gibi gerçekten bilmiyorum neden boyle oluyor hickimse beni aramiyor disari cikalim demiyor dogum gunumu bilmiyor sonra ben kabuguma cekiliyorum sorun nerde bilmiyorum

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Özet geç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu hayata yalnız geldin yalniz gideceksin canim bunu once bil. kendine has karakterde olup onlar gibi davranmaman lazım. ayrica en has dostluklari unide yasarsin kimse lise arkadaslarini hatirlamiyor bile. dogum gnunu ailen bile unutabilir. bunlari sallama o kadar. evlendigini dusunelim kac arkadasinla kankalgini surdureceksin yasin ilerledikce statun degistikce arkadaslarin degisecek. gun gelecek tek arkadasin cocuklarin olacak. takma bu kadar keyfine bak

0|0
    0|0
  • Zamana bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...