Artık inanıyorum karşıt görüşlere. Nasıl böyle aptal olabildik?

Adamlar nerede konumlanmışsa hep yakınlarına çevresindekilere ya da kendi havuzlarına yediriyorlar ülkenin olanaklarını? Biz vatandaş olarak neye ihtiyacımız varsa hep başka gerekçelerden uydurma maddelerden dolayı kendi halimize terk ediliyoruz nasıl bu kadar saf olabildik. Nasıl inanç yönünden düşünerek bunları zirvede tuttuk hala aklım almıyor? En basitinden milyon TL vurgun olmuş bir ilçenin belediye başkanını görevi bittikten sonra Başka bir kurumun başına müdür yapabilen insanları partiyi nasıl dini yönden yargılayıp namuslu zannedebildik. İnanın provktif bir paylaşım olsun diye yazmıyorum her bireyi bunlara oy veren bir ailenin mensubuyum. Bgn bırakın hibe kredisini , ya da iş kurma teşviklerini , kendi durumum var ama biraz zordayım diye geri ödemeli kredi istiyorum devletten resmen beni bir yerden diğer bir yere oyun oynar gibi dolandırıp durdular. asıl zoruma giden yaşadığım yerde dolandırıcılık yapmış iflas etmiş kişilerin hiç zorlanmadan milyon tl kredi aldığına şahit olmak daha da bir zoruma gidiyor. Bunun gibi bir sürü şeyi nasıl farkedememişiz Sanırım Koyun diyorlar ya haklılıar galiba.. Birileri yiyor biz Alkışlıyoruz.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda farkedebildiniz

0|0
    0|0
    • sorma, daha dün kardeşim diyipte bugün azılı bir düşmanmış gibi öfkelenen insanlar var çevremde.

• Benim gerekcem sadece din acisindan gosterdigi esneklikti goruyorum ki aslinda onun icinde bisey yaptiklari yok sadece laf laf laf. Bu ulkede oyle insanlar var ki kafalarina taşla vur yine uyanamazlar nys tskkur ettim.

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...