Eğer kurdistan ülkesinde doğan bir türk olsaydınız?

Kürtlerin Şu an yaptığı gibi özerklik isteyip bunun için savaşır mıydınız?

Güncellemeler:
Empati kurmaktan bu kadar korkmayın.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ne anlatmaya calistigini anladim bosver kimse kimseyi anlamaya calismiyor herkes isine geleni dogru bulur..

2|1
    0|0
    • Açık sözlü olduğun için tskler

• Umudunu kaybetme:)

• Tesekkurler :)

En İyi Kız Görüşü

• Oha hic boyle dusunmemistim

1|0
    0|0
    • Düşünme saten

• @Beyincik sonuna kadar haklisin ama bir sucu olmayan insanlar da vardir elbet ırkcılığa gerek yok, senin bahsettigin igrenc kesim hicbir seyi haketmiyor. Ben baska ulkede dogsam ırkımla gurur duyar fakat insanlarin hayatina karismazdim.

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç sanmıyorum. Ülkem kabul eder sahiplenirdim.

1|0
    0|0
  • Türk, vatansız kalmaz ! ;)

1|0
    0|0
  • savaşırdım ama çocuklara sıkarak ambulans patlatarak değil! imkanlarından faydalanıp dövlet bize bahmir ikiyüzlülüğü yapmadan. yahudinin kucağına oturmadan.

1|0
    0|0
  • kalabalığa bağlı, tek isen zaten bir şey yapamazsın ama kalabalıksak mına bile koyarız, sen hiç başka devlet boyunduruğu altında yaşayan türk gördün mü. hayır tabi ki ama kürdistan deyince bir gülme alıyor beni sdkjflsşs

0|3
    0|0
  • Rüyamda gorsem de gulerek uyanirim :)

1|0
    0|0
    • Arkadaşlar böyle boş cvplar istemiyorum. Biraz empati

• Asıl düşünmeye başladıkça ölümler durucak barış gelecek. Siz görmek istemediklerinizi göz ardı ediyorsunuz empatiden bile korkuyosunuz.

• Neyin empatisi , neyin savaşı neyin barışı? Katliam bu.. savaş değil..

• Sus be

0|0
    0|0
  • tek bir türk ün olduğu yerde kürdistan diye bir devlet kurulamaz

1|0
    0|0
  • öyle bir ülke yok knk

0|0
    0|0
  • Hangi ülke hangi ülke?

0|0
    0|0
  • Hayaller kürdistan hewaller kabristan :)

1|0
    0|0
  • Hayali bile kurulmuyorki, o derece olağan dışı ;)

1|0
    0|0
    • İyi aferin düşünmek istemeyin bakalım. Daha ne kadar ölümler olucak acaba bu zihniyet sayesinde.

• Farzedelimki siz doğuda bikaç ilde kıçı kıytırık bir Kürdistan kurdunuz, ilk olarak batıdan sürgün edilirsiniz, İstanbul'da bitane kıro kürt kalmaz (en çok istediğim şey) sonrası ise, bikere siz kendi kendinizi yönetemezsiniz, ırak dan suriyeden farkınız olurmu sanıyonuz öyle elektrik faturası wermemeler, wergi kaçırmalar kaçakcılık yapmalar onları unutacaksınız, Şu an sizi destekliyormuş gibi görünen, İsrail i rusyası amerikası hepsinin aslında kendi çıkarlarını düşündüklerini göreceksiniz, eğerki olursaaa ! Bu gün kü türkiyeyi mumla ararsınız...

• Birincisi ben kürt değilim. 2. si özerklik verilmesine zaten karşıyım.

• Kürdistan ülkesi mi kurulmuş?

0|0
    0|0
    • Off empati kurmak ne kadar zormus ya..

• Yahu ne farkeder. Tamamen yer değiştirdim işte kürtle türkü. cvbini ver

• Üstünde yaşadığım devlete ihanet etmezdim

• turk adam gibi savaşır tuttuğunu koparır kahpece iş yapmaz !

0|0
    0|0
    • He ondan he. İrklarinizin ustunluğunu yaristirmaktan bikmadiniz. Aslolanin insan hayatını olduğunu ne zaman anlayacaksınız acaba.

• senin demogojı yapmayı bıraktığın birilerin senpatizanlığını kestiğin zaman ! bırakın bu ajite
      kurt eziyet çekiyor palavralarını herkes kımın ne bk olduğunu biliyor kapa çeneni olurmu ezerim !

• Hayal kurmayın öyle bir ülke yok. Amerikanın rusyanın piyonu olmayın. Büyük resmi görün artık

1|0
    0|0
  • Öyle bir ülke yok ve hiç bir zaman da olmayacak

0|0
    0|0
  • Anca rüyalarında görürler o ülkeyi

0|0
    0|0
  • Anca mezraliklarda kurarlar o ulkeyi

0|0
    0|0
  • ben vatan haini olmazdım yani özerklik istemezdim. ülkemdir derim çorbama bakarım umarım yeterli olmuştur.

1|0
    0|0
  • Evet isterdim

1|0
    0|0
  • 1 Türk bırakırsanız döner, intikamını alır diye boşuna söylemiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...