Ateizm karşıtlarına sorum var?

Öncelikle ben ateistim. Insanlara ateist oldugunuzu soylediginiz an bir mesafe oluyor herkes sana koca bir suc işlemişsin gibi bakıyor. Şimdi musluman ya da baska bir dinden olan insanları kotulemeyecegim sadece inanmama sebebimi anlatacagim. Lutfen dedigim dedik, saygısız insanlar yorum yapmasın rica ediyorum.
8 yaşımda babamın patronunun tecavüzüne uğradım. Bana özgu bir tecavuz degildi. Hayal meyal hatırlıyorum. Kapıyı açmaya gittim o adam gelmişti annem hemen odama gitmemi soyledi birsey bilmiyordum gittim oturdum odamin karsisinda mutfak var mutfagin yaninda oturma odasi susamıştım kafayi araladim mutfaga gidiyordum o lanet adam annemin cigliklarini elleriyle bastırmaya calisiyordu hemen koştum çekiştirmeye başladım ittim onu neler oldugunu bilmiyordum,ögretmekte gecikmedi annemin çırpınışlari arasinda bana tecavuz etti oracıkta tum hayatimi hayallerimi elimden aldı, tanriniza dua ediyordum beni duymadi bile hissettigim tek sey ruhuma birakilan çöplerdi canım yanıyordu. Kısa keseyim annem gozlerimin onunde intihar etti babam kahrından öldü. Yetimhanede buyudum kendi kendime baktim tanriya ihtiyacimin olmadigini anladim o gunden beri yasiyorum hala nefes alip veriyorum birkac kisiye anlattim bunu bu senin sınavin diyorlar ben gunahsizdim hicbirsey bilmiyordum tanri iyi insanlarin dualarini kabul ediyordu ama beni duymamisti bile. Belkide zevk almıştı, herzaman ondan nefret ettim ruhuma hissettirdikleri ve bedenime yasattiklari icin. Dalga gecmeyin ve beni hor gormeyin yasamayan bilmez ben yasadim ve hala her gozumu kapattigimda yuzunu bile hatirlayamadigim bir kadinin acı icindeki cirpinislarini goruyorum, binlerce defa intihar etmeyi denedim ama olmadı içimdeki kinle ölmeyi bile hak etmiyordum. Sorum şu Benim tüm bunlarda suçum neydi?

0|1
314

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...