Neden kimseyle tanışamıyorum ya da arkadaş olamıyorum?

Ben üniversite okuyorum çok eğlenceli bir kişilik sayılmam. Yarım dönem geçti ve daha arkadaş edinemedim. Nedenini bilmediğim şeyler oluyor mesela birileriyle tanışıyorum oturup konuşuyoruz bir kaç gün sohbet muhabbet sonra araya nedenini bilmediğim bir soğukluk giriyor merhaba merhabaya dönüyoruz . Bugüne kadar binlerce kez bunu yaşadım. Hadi buna tamam , ama samimi olmadığım ve birbirimizi sevdiğimiz akrabalarımla bile bir süre yakınlaşıp muhabbet ettikten sonra öcü gibi kaçırıyorum herkesi. Önünü alamadığım bir şey var. Çabalasamda çabalamasamda boş, bir fikir verebilecek var mı?
Topluluklara katılmayıda denedim oradada benzer olayları yaşıyorum. Lanetli miyim neyim anlamadım :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşmayı pek sevemyn bir tipsz yalnz takılamyı felan seviyorsn

0|0
    0|0
    • Tipsiz değilim , gayette iyi bir vücudum var uzun süredirde spor yapıyorum. Bu psikolojik bir şey ya da başka. Konuşmayı pek sevmediğim doğru

• Tipsz yanlsla yazdm senin olayn insanlara olan mesafen arkadas istiyorsun ama güvenemiyorsn

Erkekler Ne Diyor 1

• Demek ki herşey muhabbet sohbetle olmuyormuş :) ileri boyuta taşımak gerekli , dünya farklı dönüyor sen hızına yetişemiyorsun.

0|1
    0|0
    • Yani evet hızına yetişemediğim bir gerçek , ama en gereksizinin bile arkadaş olabileceği birileri var. Hani yana yakılada arkadaş aramıyorum tabi de yani artık rahatsız olmaya başladım bir insanın sıkıldığında yapacak hiç bir şeyi mi olmaz

• Valla bilemiyorum , genel olarak bende aynı şeyleri yaşarım :D birazda karakter meselesi heralde

Yükleniyor...