Turk kizlari neden boyle?

neden kiskanc ve burnu havadalar? herseyin en iyisini kendileri bilir kendilerini tanri sanarlar
kimse yanlis anlamasin amacim kimseyi asagilamak degil turkiyeye geldigimden beri yadadiklarimdan cikardim bunlari ayni sorunh arkadaslarimda yasadi. Turk kokenliyiz ama turkiyede bir memleketimiz yok Ukraynada dogum buyudum Turkiyeye univ icin geldim ve bir bucuk yildir dogru durust guvenecegim cok sevdigim arkadaslarim yok tek bir tane var kardes gibi oldugum o da okulunu degistirdi. Cikardigim sonuc bu kendileri bisey yapinca bisey olmuyor sen aynisini yapinica rahatsiz oluyor insana saygi duyma diye bir anlayis yok yurtta yasiyorum ve hayatim boyunca hic bu kadar stres yapmadim resmen agresif ve sinirli bir insan oldum ama ne yazikki bunu disariya yansitamayacak kadar salagim kendi icimde kuduruyorum anca 😰😰😰 gece 2de kulakliksiz film izlemek neyin kafasi? kulakligimi uzatiyorum al bebegim kulaklik tak diyorum hayir yaaa ben boyle izlemek istiyorum neyin kafasi ya Allah askina kendileri her boku yapiyor kusura bakmayin sen aynisini yapinca bir taraflarina batiyor yok ben cozemedim

Güncellemeler:
kimse ustune alip saldirmasin hemen oyle olmayan ustune alinmaz belki yanlis ifade ettim turk kuzlari diyerek Turkiyede tanidigim kizlarin geneli oyle desem daha dogru :)

0|2
11|22

En İyi Kız Görüşü

• Bu bazı görüşler de de belirtildiği gibi sadece türk kızlarına has değil bazı insanların yetiştirilişi geldiğişehir aile yapısı en çok da karakteriyle alakalı olan bir şey ve üni. Okuyosun yurtta kalıyorsun ben de yurtta kalıyorum ve inan bana senin o anlattığın oda arkadaşından çok daha değişik insanlarla tanıştım ve kalmak zorunda kaldım bunu sadece türk kızlarına mal etmemek lazım.

0|0
    0|0
    • haklisiniz
      ama sorun sadece yurttakiler degil okulda disarda tanistigiklarimda anlattiklarimda var biraz sevdigim arkadaslarimda var ama bilmiyorum alisamiyorum ben

• zaten turkiyeye gelmeden once bende turkum ayni irkiz farkli degiliz diye diger arkadaslarimla tartisiyordum ama cokta farkli oldugumuzu gordum. Mesela size ornek olay anlatim bir arkadasim yasamis... onun kakdigi odada 2 ukraynali arkadasi var diger kizlar onlara yok cok guzelsiniz saclariniz cok guzel goz renginiz cok guzel bizim erkekler sizi cok seviyor keske dizin gibi saclarimiz olsa gozlerimiz olsa demisler neyin kafasi bu Allah askina bir insan nasil bu kadar ozguveni dusuk olur nasil bu kadar kendini baska birinin karsinda asagilar turkiyede de gayet guzel kizlar var o anlattigim hersey gereksiz biraz rahat olsalar hicbisey olmiycak

• Bak bu her şeyden önce karakterle alakalı dediğim gibi zaten özgüveni yoksa eğer hangi uyruğa bağlı olduğına bakmaksızın herkesin karşısında ezilir

Erkekler Ne Diyor 22

• bu tür kötü özellikler sadece kızlarda yok. son yıllarda tüm ülkeye sıçradı saygı sevgi kalmadı. ben herşeyi yaparım ama başkası yaparsa ayıplarım. o kadar çok örnek veririm ki sana şaşırırsın. malesef bazı duygularımızı kaybettik. bende senin gibiyim 4-5 yıldır. üzgünüm

3|0
    0|0
  • yaşadığınız yerle Türkiye hem kültürel hemde insani olarak farklılıklar elbette gözünüze çarpacaktır.. ama genelilikle negatif yönde izlenimler olmuş... size yanstılan bu olmuş olabilir... bu normal... bunu Türkiyeden ayrılan farklı ülkeye gidip benzer şeyler yaşayanlarda vardır mutlaka göreceli bir şey bu...

0|0
    0|0
  • Sadece türk kızlarında olan bir durum değil kardeşim benim , kendini geliştirememiş insan çok var bu ülkede maalesef ama şöyle de bir şey var her ne kadar empati yetenekleri zayıf olsada türk insanı bir başkadır. Herkes hakkında böyle düşünmeni istemem.

2|0
    0|0
    • herkes oyle demedim zaten tanidiklarimin geneli oyle dedim :) bir irki asagilamak dogru bisey degil zaten turk olsun arap olsun turkiyede tanidiklarim boyle desem daha dogru ifade etmis olurum belki

• Aynen seninle aynı fikirdeyiz tüm ülkeler olan sayısı değişse de olan insan kesimi işte))

• Yaradılışlarında bu var

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazım ama bahsettiğin konularda haklısın Türk kızlarında genel bir kişisel gelişim eksikliği sorunu var ama bu aileden çevreden eğitimden kaynaklı da böyle olabiliyor direk senin suçun böyle olmak diyerek yafta vurmadan önce bir nedenine bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Malesef böyleler bende sevmiyom bizim kızları ama ancak bizim kızlar böyle diğer Türk ülkelerinin kızları böyle değil.

0|0
    0|0
  • Sadece Türk bayanlarına has bir davranış değil bu. Milletçe burnu havada bir ırkız.

1|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Sinir oluyom öyle kızlara

0|0
    0|0
  • yürekten alkışladım helal sana

0|0
    0|0
  • çok sılılıyorlar sonra böyle oluyorlar özgür değiller

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Tam dayaklık hacı kulaklıgı kafasında patlat :D

0|0
    0|0
  • olur oyle kendısıne saygısı olmayanın başkasına olmaz !

0|0
    0|0
  • Bu sadece kızlardan değil erkeklerden kaynaklanıyor sanki dünyada ondan güzeli yokmuş hissini veriyrz ondan yani

0|0
    0|0
  • nefret ettik artık türk kadınından yemin ederim.

0|0
    0|0
  • :) hakılısın malesef

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Sonunda ya bize katılan biri çıktı

0|0
    0|0
    • turkiyeye gelmeden once bu sitede yok turk kizlari soyle boyle yazdiklarinda ustume alinirdim geldigimde gordum ki hakliymişsiniz ve ustume alinacak bir durym yokmus

• :) rahat ol bu yasima geldim ben de cozemedim. He diycen geccen boylelerine

0|0
    0|0
  • sen güzelsindir kız şimdi :D arkadaş olalım mı :D nerde okuyosun :D

0|0
    0|0
    • turk kizlari cirkin demedim

• tamamda şimdi bana atar gider yapma yani ;) ben öyle bişey demedim güzelsindir dedim nerde okuyosun

Kızlar Ne Diyor 10

• Sanane ya? Sen kadınsın sanane diğer kadınlardan? Türk erkeklerine baksana sen dünyanın en berbat erkeklerinden. Avrupa erkeği gibisi yok. Slavım üstelik. sanane başka ırkın kadınından?
    60.media.tumblr.com/...mc3o64ZtYw1rpdgkto1_500.jpg

1|0
    0|0
  • Türk kökenli bir hatunsun sende o bahsettiğin Türk kızları gibisin bebegim çok gömme istersen

1|0
    0|0
    • soylediklerim meclisten disari canim hepsi oyle demeye hakkim yok cunku hepsini tanimiyorum ama
      tanidiklarimin %90 oyle
      turk kokenliyim ama tarihi acidan ninelerim dedelerim turkiyede hic yasamamis osmanli doneminde turkiyeye ait topraklardan surgun edilmis millet :) ayrica bu kadar sikayet etmem sebebi de bu turkiyeue gelmeden once cok seviyordum turkiyeyi hep gelmek istiyordum gelince hayal kirikligina ugradim bunlar turkse ben kimim dedim bizim yetistirilme tarzimiz cok farkli turkiyeye hayatinda ilk defa gelen biri nasil turkiyedeki biri gibi olabilir?

• bu durumu bende yaşamıştım kzı odadan baska odaya attırdım gece 12 den sonra kimsenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok. onun yaptığı baştan aşağı seni çekememezliktir. git sorumluya şikayet et ya da odanı değiştir yüz verme kimseye de. daha da fazlasını yapar öylesi.

0|0
    0|0
    • onlar 3 kisi ben 1 delirtiyorlar benj anlatamam ya bos oda da yok kendim degistirmek istiyorum
      bir de biri gecen seneden oda arkadsdim resmen satti beni merhaba merhabayiz sadece 😒

• insallah bakalim ya ikinci donem kaldiramam asla 😟

• aynen aklını kullan hakkını savun kendini ezdirme.3 e -1 haksızlık.

• Yurdum İnsanı işte

0|0
    0|0
  • amaaan bosver be yaa.. vardir illaki kafa dengi uygun görebilecegin bir kac kisi :)

0|0
    0|0
    • biraz daha iyi anlastiklarim var tabiki ama oyle nasil desem aramasam aramaz sormaz ama lazim oldugunda arar :) degisik ya gercekten arkadas bukamiyorum diye hungur hungur agladigim bile oldu

• belkide kiskaniyorlar seni.. bilmiyorum ya yasanmadan bilinmez :D peki odandakiler sence neden mesafeli?

• salak olduklari icin
      kendileri sabahtan aksama kadar uyuyor gece beni uyutmuyorlar ben gunduz hic uyuyamam ainavlardan sonra bile uykusuzken bile uyunam icin cok sessiz bir ortam olmasi lazim ve bu yyrtta maalesef mumkun degil onlar uyurken rahatsiz etmemek icin herseyi yapiyorum ama onlar ayni anlayisi bana gostermiyorlar. gece bile saat 3-4e kadar salak odada ders calisiyor sevgilisiyle telefo da konusuyor kendi aralarinda konusuyorlar ikisinide parcalamak istiyorum sinirden o seviyeye getirdiler beni

• Sen bir tane öyle kızla karşılaştın diye tüm kızlar mı öyle olcak

2|0
    0|0
    • birtane demedim
      tanidiklarimin %90 ve emin olun cok insan tanidim
      ayrica kimse ustune alinmasin siz oyle degilseniz bosverin.. ben sonucta kafamdan uydurmuyorum benim turkler disinda da yabanci arkadaslarim var illa a turk kizlarini kotulryeyim mi dedim? birseyler yasamisim ki boyle sonuc cikarmisim ve eger yerimde olsaydiniz emin olun hak verirdiniz. Turk kizlari deyim tamam sadece tanidigim insanlar olarak degistirelim burda bir irki kotulemiyorum bunu diger yorumlarda da soyledim kimseyi rencide etmek degil niyetim

• sakin ol 😄 turklugune bisey demedim
      turk irkina da demedim lutfen yanlis anlamayin

• Tamam sorun yok

• Evt bunu arkadaslarim da söyledi. Bir sömestr okumak icin gitmislerdi türkiyeye

0|0
    0|0
  • Evet çoğu böyle malesef -_-

0|0
    0|0
  • uzak dur o tiplerden

0|0
    0|0
  • Kiskanc havalı insanlarla konuşmuyorum uzagim hepsinden

0|0
    0|0
Yükleniyor...