Turk kizlari neden boyle?

neden kiskanc ve burnu havadalar? herseyin en iyisini kendileri bilir kendilerini tanri sanarlar
kimse yanlis anlamasin amacim kimseyi asagilamak degil turkiyeye geldigimden beri yadadiklarimdan cikardim bunlari ayni sorunh arkadaslarimda yasadi. Turk kokenliyiz ama turkiyede bir memleketimiz yok Ukraynada dogum buyudum Turkiyeye univ icin geldim ve bir bucuk yildir dogru durust guvenecegim cok sevdigim arkadaslarim yok tek bir tane var kardes gibi oldugum o da okulunu degistirdi. Cikardigim sonuc bu kendileri bisey yapinca bisey olmuyor sen aynisini yapinica rahatsiz oluyor insana saygi duyma diye bir anlayis yok yurtta yasiyorum ve hayatim boyunca hic bu kadar stres yapmadim resmen agresif ve sinirli bir insan oldum ama ne yazikki bunu disariya yansitamayacak kadar salagim kendi icimde kuduruyorum anca 😰😰😰 gece 2de kulakliksiz film izlemek neyin kafasi? kulakligimi uzatiyorum al bebegim kulaklik tak diyorum hayir yaaa ben boyle izlemek istiyorum neyin kafasi ya Allah askina kendileri her boku yapiyor kusura bakmayin sen aynisini yapinca bir taraflarina batiyor yok ben cozemedim

Güncellemeler:
kimse ustune alip saldirmasin hemen oyle olmayan ustune alinmaz belki yanlis ifade ettim turk kuzlari diyerek Turkiyede tanidigim kizlarin geneli oyle desem daha dogru :)

0|2
1122

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...