Çok acill yardım lazım?

iş görüşmesine çağırdılar ama gitmek istemiyorum çok geçerli bir bahane bulmam lazım lütfen yardım edin iş sanayinin ortasında ve ortamı hiç sevmedim

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nıe bas vurdun o zaman kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yorumlarda gördüğüm kadarıyla iş sanayide olduğu için istemiyosun o zaman ailene de iş yerine de gerçeği söyle buranın bir bayanın çalışması için uygun olduğunu düşünmüyorum bayanlar için rahat ve uygun değil de eminim herkes anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir bahane bulmana gerek yok. Gitmezsin olur biter. Hiçbir zamanda seni zorlayamazlar.

0|0
    0|0
  • iş görüşmesine ne zaman çağıracağınızı bilmediğim için şehir dışına çıkmıştım dönünce sizi ararım de, eğer hiç bir zaman orada çalışmak istemiyorsan teşekkür ederim ama başka bir yerden istediğim düzeyde bir teklif aldım orada çalışmaya başlayacağım de

0|0
    0|0
  • Gitme kimse birşey demez, ararlarsa kusura bakmayın vazgeçtim de. Zaten gitsende işin olacağı belli değil ki. Ne işi bu arada

1|0
    0|0
    • yazar kasa verada bişeymiş neymiş inan bilmiyorum ama büyük ihtimalle alıcaklar ama is sanayinin ortasında yeride çok kötü

• Gitme o zman , hep onlar mı reddedecek? Sen reddet onları :)

• Düşünmüyorum de. Gitmek zorunda değilsin ki :D

0|0
    0|0
    • İnsanlar kendini neden sürekli yalan söylemek zorunda hissediyor ki? Ve karşınızdaki anlamayacak mı zannediyorsunuz? Ki karşıdaki için o çok daha kötü - sinir bozucu bir durum. Düşünmüyorum desen halbuki adam sen söylemesen de anlar zaten nedenini.

• öldüm de

0|0
    0|0
  • vazgectim de, ben penguen dergisi icin son imza atacagim an isten vazgectim, korkma yani bisey olmaz

0|0
    0|0
  • is aramıyorum diyebilirsin. ya da teklifiniz ile ilgilenmiyorum. çok zor olmasa gerek fikrini beyan etmek.

0|0
    0|0
  • gelmiyorum de zorlamı veya saolun başka teklif geldi de !

0|0
    0|0
  • gitme zorunluluğun yok ki. Umursama illa bir bahane bulman gerekmiyor

0|0
    0|0
  • konum itibariyle gelmek istemiyorum de

0|0
    0|0
  • gitme

0|0
    0|0
  • Ben vazgectim de niye yalan soyluyon ya da baska is buldum diyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu iste calismak istemedigini soyle, sana uygun olmadigini vs

0|0
    0|0
  • başka işe girdim Şu an çalışıyorum de :)

0|0
    0|0
    • ortada tanıdık olduğu için yalanım ortaya çıkar

• telefonunu kapat gitsin ya da numarayı engelle :)

• istemiyorum demek cok mu zor?

0|0
    0|0
    • ailem çalışmamı istiyo ve beni oraya öneren insan tanıdık yani olmaz

• Annem rahatsizlandi hastabeye gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Gelemiyorum de eğer işe girmeyeceksen niye sorun ettin?

0|0
    0|0
  • İlginiz için tesekkur ederim ama baska bir yerle konusuyorum de kibarca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...