Erkekler, hiçbir kıza vurdunuz mu? Kızlar, hiçbir erkeğe vurdunuz mu?

Erkekler, hiçbir kıza vurdunuz mu? Kızlar, hiçbir erkeğe vurdunuz mu?

Güncellemeler:
Ellerimde çiçekler🌷🌸🌹🌺💐🌼

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• bu nasıl bir soru niye bir kıza vuralım :/

1|0
    0|0
    • Gerçekler acı kanka harikalar diyarında taşamıyoruz

• bir bayana her ne olursa olsun el kaldıran erkek gerizekalıdır bence

En İyi Kız Görüşü

• Ortaokulda gerizekalının tekiyle tartışırken bana tokat atmıştı bende ona vurmuştum ama ellerim uyuşmuş olduğu için boynuna gelmişti sadece çizik vardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• İlkokul 2 deyken mi ne kızın biri sürekli benimle uğraşıyordu bir gün bak benimle uğraşma dedim uğraşırsam ne olacak dedi kötü olur dedim ne olacakmış yapta görelim dedi 2 tane çaktım kız ağlamaya başladı o an bir üzüldüm istersen git öğretmene söyle dedim hayır söylemicem dedi meğerse kız benden hoşlanıyormuş ne anlarım aşk o zamanlar biraz odunmuşum herhalde :/

0|1
    0|0
  • Hiç unutmam lisede tarih dersindeydik, hoca ile soru cevap dersinde ders bitmişti ve konuyu işliyemediği için ödev olarak vermişti. Rümeysa diye bir kızda "Bu çocuk yüzünden hocam dersi kaynattı" gibi şikayette bulunmuştu. Bende "slk slk konuşma grizekalıı" demiştim sınıfın ortasında 😊 Moruk zil çaldı ben arkadaşla konuşuyorum omzuma biri dokundu. Kafamı çevirmemle şllaaaak diye tokadı yemem bir olmuştu. Sonrasında zaten o zamanlar oğlum bak git! Modaydı, yemin ediyorum film gibi yaşadım oğlum bak giti 😂

0|0
    0|0
  • Vurmadım kanks

0|0
    0|0
  • Bir grup arkadas sinifta dogruluk - cesaret oynuyordu. Kiza bana vurmasini soylemisler. Benim hic haberim yok... geldi "sana birsey dicem" dedi, okkali bir tokat savurdu. Bende etki-tepki var... istemeden, tamamen refleksen tokata karsilik bir gecirmistim... saglam yamulmustu. Cok uzulmustum :(

0|0
    0|0
  • vuran vurmuştur gelip buradan vurdum demez ama burda vurmadımk diyende çoğu yalan söylüyor olmalı çünkü ülkede şiddet hırla gürle yani söze değil eyleme bakmak gerek sözle herkes 10 numara mubarek

0|0
    0|0
  • Yok vurmadım vurmamda. Sevgilim sinirimi bozarsa, terk ederim. Eşim bozuyorsa ise, boşarım. Kadına vurmayı kendime yakıştırmam.

0|0
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın bir kıza asla vurmam.. Erkeğe de şimdiye kadar vurmadım ama hakedecek bişe yaparsa vururum..

0|0
    0|0
  • vurmadım saçına bile dokunmaya utanırım ki

1|0
    0|0
  • bizle r hakkedene vururruz ister kiz ister erkek ama bu korkaklik degil hakkedeni vurdugumuz icindir

0|0
    0|0
    • Taciz edene ne yapmamızı istersin çok bilmiş?

• Ya çok hayalcisin sen nerde yaşıyosun

• ee insanlar herseyi bildigini sanar bildileri tek sey vucut para sevgisidir yargilamaktir ama kendilerini yargilamazlar insanlar ne nankormus

• evet kıza vurdum o da bana vurdu ama anasınıfındaydı :P

0|0
    0|0
  • Lise 3 de bir tane buğday tenli yeşil gözlü bir kız vardı onu çok sevmiştim platonikti tabi 4 5 sene geçti hala fotoğrafını görünce eriyorum 😊

0|0
    0|0
  • bir kıza vurdum.

0|0
    0|0
  • vurmak derken ne anlamda vurmak? :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar dövülmez sevilir. :)

0|0
    0|0
  • Kızlara vuran adam degildir

0|0
    0|0
  • refleks olarak kafa attım yapıcak birşey yok

0|0
    0|0
    • sebebini sormadan slk aptl ml şeklinde seni yargılamak isterdim ama sen yaptıysan bir sebebi varmış gibi geldi😅

• tasbikide ben haklıyım :)

• Hiç vurmadım hiç el kaldırmadım bayana el kaldıran erkeğin kaldıramadığı başka birşey vardır muhakkak

0|0
    0|0
  • Ben yüzüne tokadı geçirdim. Arkası döndüm ve gittim.

0|0
    0|0
    • Aldattı falan mı

• Haklısın da bir şey demedim ki.

• Yorumlara bakarak söyledim.

• Bir gün inşallah oğlumuz karnında tekme atar ancak en fazla o olur eşime vurulacak tek durum.

0|0
    0|0
  • Kızdan yedim şloapp

0|0
    0|0
  • ben kiyamam kadinlar bizim kaburga kemigimizden yaratildi duzeltmeye calistimi neolur kirilir...

0|0
    0|0
    • O ne demek ya

• google amcaya sor bakim ne diyo :)

• Meşhur tefsirlerde bu ayet açıklanırken şöyle denilir: Cenab-ı Hak, Havva'yı Hz. Âdem'in sol kaburga kemiğinden yarattı. O sırada Hz. Âdem'i hafif bir uyku tuttu. Bir müddet sonra uyandığında Hz. Havva'yı gördü. İlk anda şaşırdı, sonra çok sevindi. Kalbi hemen ona ısındı ve aralarında bir ünsiyet ve ülfet meydana geldi.

Bu mesele hadis-i şeriflerde açıkça beyan edilir. Bu hususta rivayet edilen iki hadis-i şerifin meali şöyledir:

Ebû Hüreyre (r. a.) rivayet ediyor. Resul-i Ekrem Efendimiz (a. s. m.) şöyle buyurmuşlardır:

"Kadın kaburga kemiğinden yaratılmıştır. O, memnun olacağın bir tarzda dosdoğru devam edemez. Eğer ondan faydalanmak istiyorsan, bu eğri hâliyle birlikte faydalanırsın. Tam arzuna göre düzeltmeye kalkarsan onu kırarsın. Onun kırılması da boşanmasıdır."

• Malesef evet

0|0
    0|0
  • şakasına bikackere gecirmişliğim var :D

0|0
    0|0
  • kuçukken bir kızdan dayak yemiştim elimi kaldırmadım gittim sinirimden abisini dövdüm

0|0
    0|0
  • Ben bir kızın kulağına şaplattım, sanırım kulağı patlayacaktı az kalsın.

0|0
    0|0
  • Poposuna şaplak sayılıyor mu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ortaokulda sürekli sınıfımdaki erkeklerden dayak yerdim ben de karşılık verirdim :D

0|0
    0|0
  • Aldatınca tokat atmıştım sinirle.
    Ayrılınca kendimi korurken elimi savurmuştum.

0|0
    0|0
  • ben herkesın ıcınde sevgılıme vurdum dıye o da bana vurmustu cok sınırlenmıstı

0|0
    0|0
    • Sen niye vurdun ki ya çok kötü olmuş

• ya benm telefonumu karısıtırıyordu orada da kapalı olan kız arkadaslarımın acık resmlerı vardı ver telefonumu dıyorum o da buna ınanmamıstı bıseyler sakladıgımı falan duusnmustu vermesı ıcın kafasına vurmustumn herkesın ıcınde o da bana cok kotu vurmustu sonrada ozur dıledı defalarca ama gururuna cok dokundugu ıcın sınırlendıgını soylemıstı :/

• Bence o haksız

• Vurdum dövdüm ağzını kırdım

0|0
    0|0
  • kardeşime vurmuştum bide bizim sınıftaki erkeği dövmüştüm küçükken :D

0|0
    0|0
  • bir erkek de vurdu bende ona vurdum

0|0
    0|0
  • Sadece taciz edene ve saldırana yaparım yoksa kimseye vurmam

0|0
    0|0
    • Aynen ben de

• sorsana o taciz edenlere neden boyle yapiyorsun ama sorucak cesaretin yok ama yargilamayi bilirsin

• @reaxsy zaten ilk önce napıyosun ulan derler adama eğer karşılık verirse karşılığını 1000 kat öder sen rahat ol senden cesaretim var şu kız halimle yargılayan kişi de burda sen oluyorsun salak

• Tokat atmışlığım var. :/

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...