Beyler En Komik Askerlik Anılarınız Neler?

Beyler En Komik Askerlik Anılarınız Neler?
Varsa paylaşır mısınız
😊😊

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nöbette gittim yanlışlıkla tankın namlusuna kafamı vurdum
    uygulama atışı yapıldı nöbet arkadaşım baskın oldu sanıp mezviye attı kendini

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• https://www.youtube.com/watch?v=ZFazselgW9w

Bunu seyretmeni şiddetle tavsiye ederim.)

0|0
    0|0
  • Çok komik bir sürü şey yaşadım ama anlatmam. Hiç anlatmadım. Askerlik anısı anlatmaktan nefret ederim çünkü... Askerlik anısı? Öğğ!

0|0
    0|0
  • tecil için gittim 2 yıl tecil istedim imzala dediler imzaladım yarın askersin dediler.

komando olmak istermisin dediler askerlik şubesinde hayır dedim komandosun dediler.

Muayneye gittim doktorlar belgelere baktı geç dedi yanlış anladım soyunmaya başladım napıyorsun sapıkmısın oğlum sen dediler.

Asker de bol bol sürünüp taş topladım. fotoğraf çekiminde elimize bazuka verdiler.

Komutanlar ilk gün askerden kurtulmak isteyen varsa tek çareniz şurda domalın bize, bizde babanızı arayıp kızınızı alın deriz dediler.

Askerde bütün gün aynı tugayda duruyoruz boş boş ne operasyona çıktık ne bişeye sadece özel harekat sözleşmeli erler çıkıyordu ne işe yaradık askerde merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Gece çavuşuyum aylardan aralık hava buz gece sabaha kadar ayak da olmam gerekirken saat 3 gibi kestirmek için koguşa çıktım askerleride uyardım komutan sorar sa idare edin diye neyse yattım aradan 15 20 dk geçmiş askerin biri geldi komutan seni çagırıyor dedi bende heralde birşey isteyecek bir baktım komutan karakolun ön girişinde nöbetçiler yok tut kulağımdan mevziyi gösterdi asker yatıyor 1 2 tekme attı askerde uygu sersemliğiyle komutana basti küfürü yine dayak askere ben saldım kendim bir tokatla bn yedim diğer nöbetçi de araç içinde uyumuş tekmeyle onu uyandırdı sonra döndü bana bir tokat attı halen aklımda havada bir iki döndüm şaka falan baya bale yapar gibi böyle bir anı şanlıurfa suruç mürşitpinar karakolu birde sınır karakolu 200 metre ileride kobani var

0|0
    0|0
  • Daha gıtmedım kanks

0|0
    0|0
  • gece nöbetçileri kaldırcaktım 2-4 nöbetine uyumuş klamışım nöbetçi nöbet yerini bırakıp koğuşa gelmiş beni uyandırdı nabıosun sen diye hemen gittim kaldırıdm felan 20 dakika geç çıkmışlardı nöbetten :D

0|0
    0|0
  • Lütfen bana açtırma o konuları :D bitmek bilmez çünkü.

0|0
    0|0
  • Bir gün hiç unutmuyorum.
    Daha askere gitmemisim.
    Öyle yani çok fenaydi.

0|0
    0|0
  • Daha yapmadim ki :)

0|0
    0|0
  • yagmurlu havada itfaye muzulu ile çim sulamıştım ceza olarak :)

0|0
    0|0
  • Osbir çekerken komutana yakalandım 😔
    Şaka la şaka askere gitmedim daha 😄

0|0
    0|0
  • Askerligimi tecil ettirmiştim cok komik demi :D

0|0
    0|0
  • Gidip gelince anlatirim kanks

0|0
    0|0
  • En komik askere gitmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Askerde ''Sıka Sıka'' gitmek... :) :) :) :)

0|0
    0|0
  • Sabah bölükte sayım yapılıyor ama bölük hep 2 kişi fazla çıkıyordu. Komutan çıldırdı en sonunda oğlum millet hep eksik çıkar siz nasıl fazla çıkıyorsunuz diye

0|0
    0|0
  • Bedelli ücreti öderken sıra bekliyorum işimi garantiye alıp 4 5 tane numara alıp dağıttım sonra güzel kızlara cok komik olay bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...