Küçükken doğru bildiğin yanlışlar neler :) ? Hadi herkes 3 5 bir şey söylesin tebessüm iyidir :) olur mu :) ?

Küçükken doğru bildiğin yanlışlar neler :) ? Hadi herkes 3 5 bir şey söylesin tebessüm iyidir :) olur mu :) ?
Felsefi ve edebi görüşlerinizi kendinize saklayın ya :)) olur mu :)

1. Pamuk şekerin pamuktan yapıldığını sanırdım.
2. Hapishane de yemeğin dağıtılmayıp açlığa dayandıkları kadar yaşamalarına bırakıldıklarını sanardım.

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Goguslerin evlendikten sonra birden buyudugunu zannederdim megerse ergenlikten itibaren buyurmus

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tüp bebeklerin tüpten yapıldığı
    Uçaklara el sakladığımızda bizi görebildikleri
    Televizyondakilerin de bizi izlediği

0|0
    0|0
  • yemegimi bitirmeyince arkamdan gelecegine inanirdim😂
    maydanoz yersem sacim uziycak sanardim ve kahve icersem simsiyah olacagimi dusunuyordum😂😂 evet maldim😂😂

0|0
    0|0
    • Bunları böyle düşünmen için biraz büyümüş olman lazım demek söylentilere inamışsın tam küçük değilmişsin :D

• Pek yoktu oyle

0|0
    0|0
  • Dizi ya da filmdeki karakterler ölünce gerçekten ölüyo sanıyodum bide televizyondakikerinde bizi gördüğünü 😀

0|0
    0|0
    • Hahahah :)) iyimiş.

• Küçükken banada deselerdi mutlaka bende öyle düşünürdüm 😂😀

• Ya ben seye cok takiliyordum bir unlunun x kanalinda dizisi yayinlanirken ayni saatte y kanalinda bir programi oldugunda -tabii o zamanlar kayit kavramini bilmiyorum- nasil olabilir ki ayni anda iki kanalda diye dusunuyordum baya.

0|0
    0|0
  • Benm hayatım yok ne cocukluqum ne qenclqm demicem bsy.

0|0
    0|0
  • Yağmur yağdığında bilutların ağladığını ve morelinin bozuk olduğunu hava güneşli olduğundada mutlu olguğunu sanırdım

0|0
    0|0
  • İlk aynaya baktigimda cok sasirmistim gercek olmadigini dusunmustum.

0|0
    0|0
  • Ördeklerin büyügünce kaz olduklarını sanardım😄

0|0
    0|0
    • :D tövbe bizimde maymundan geldiklerimizi düşünüyordun her halde.

• Pedin dize takıldıgını soylemislerdi meger durum cok vahimmis. Cocugu leylekler getiriyo sanıyodum olay bambaskaymıs 😄😂😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...