Tecavüz olayında kadını suçlayan zihniyette nasıl bir vicdan var?

Arkadaşlar kadında edep kalmadı ama tecavüz erkeğin suçu diyebilen insan şerefli midir? Karakterli midir? Bu nasıl bir vicdan nasıl bir yetiştirilme tarzıdır da böyle iğrenç bir seyi söyleyebilir? Kafayı yiyeyecğim

0|1
15|33

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın; tamamen çıplak veya fantezi kıyafetleri ile dahi sokakta yürüse; tecavüze uğraması için haklı bi' sebep olamaz. Bi' insanın vücut dokunulmazlığını ihlal etmek, o insanı öldürmekten daha ağır bi' suçtur. Birini öldürmenin haklı nedenleri olabilir ama tecavüz etmenin hiç bir haklı nedeni yoktur. Tecavüzde kadını suçlayan kişiler, genelde eğitimsiz, cahil, şımarık tipler oluyor. Tecavüz olayında kadını suçlayan herkes potansiyel tecavüzcüdür.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlarda zihniyet yok iğrenç insanlar. Özgecan olayında bile biz bu kıza sahip çıkamadık kızlarımıza sahip çıkamıyoruz diye dülğnmemişlerse adam olamamış zavallının teki hepsi. Erkeklik yolda artis artis yürümek değildir, biraz vicdanınız olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Suçu kurbana yükleme olayı diyor psikiyatristler buna. Son dereece psikopatolojik bir durum. Daha da kötüsü mevcut İslâmcı gerici rejim, böyle psikopat bir toplum inşâ ediyor. Bir yandan okul zilleri allahuekber diye çalarken, diğer yandan Kuran kurslarında çocukları taciz ediyor imam ya da çocuk p*rnosu bulunduruyor ilahiyatçı "prof".

Dinselleşme arttıkça, sapıklıkta artıyor. Bu yüzden laiklik önemli. Kaybettikçe değerini anlayacaksınız laikliğin. Ya da mücadele edeceksiniz.

1|1
    0|0
  • bu soruyu tartışanı vururum kadınlar bu ülkede rahat olsunlar herkes eşittir gücü yeten diğerine pislik yapıcak olsaydı memlekette anarşi olurdu erkekten hoşlanan biri erkeğe zorla tecavüz etsin kadın erkeği silahla vursun erkek bıçakla tecavüz etsin oldu herkes adam olsun önüne baksın

3|0
    0|0
  • Hepsi maneviyat yosunlugundan meydana geliyor eger islamın emir ve yasaklarına uyulsa bunların hic biride olmaz allah lanet etsin öyle insanlara

1|0
    0|0
  • Kadındada sıc var o saate dısarda olması :/

0|2
    0|0
    • Ironi mi yapıyorsun yoksa ciddi misin bu dusuncende?

• Erkekler nasıl çıkabilirse kadınlarda çıkabilir.
      Kardeşim senin düşüncen nasıl ya
      Kadınlara gece dışarı çıkma yasağı mı var.
      Sizin gibi zihniyetler yüzünden çıkamıyoruz!!!

• Kimse kimseye istemediği bir şeyi yapamaz

0|0
    0|0
  • Yahu kadın suçlanmıyor erkek olmadığınız için bu kontrolsüz cinsel dürtüyü idrak edemiyorsunuz insanlar bunu izah etmeye çalışıyor kimsenin kadına kabahat bulduğu yok böyle bir insan safi suretle kadına yüklenenin o tecavüzcüden farkı yok. Ama inanın bizede zulüm oluyor mesela bende kendimi kontrol etmekte zorlanıyorum bakmamak için baktıktan sonrada çok rahatsız oluyorum cünkü bunun Allah a karşı bir hasebı var. Yani inanın bir taneniz yerimize geçsede durumu izah etse.

0|0
    0|0
  • Serefsizlik

0|0
    0|0
  • Karaktersiz yüzsüz insan onlar kıza zorla sahip oluyor birde kızımı suçluyorlar bukadar piskinlik olmaz

1|0
    0|0
  • aileden kaynaklanıyor. aile terbiyesi 0.

0|1
    0|0
  • Kadını suçlamak nedir ya? Şerefsizlik.
    Bazı haberler duymuştum, bir kadın ve bir erkek kendi rızasıyla birlikte olup sonradan kadın tecavuz etti bana demisti. Sonradan telefon falan dinlediler de haksız yere suclamaya kadını içeri aldılardı. Sanırım boyle bir kac olaydan sonra bu tur duyumlar cıkmıstı.

0|0
    0|0
  • Onların vicdanını skim ben

1|0
    0|0
  • Benim anlamadığım bı yer var, sanki o saatte anlaşıp buluşmuşlar gibi geldi bana kız geliyo adamla buluşuyolar orda sonra görüntüden kayboluyolar bir süre sonra tekrar aynı yere gelip hiç bişey olmamış gibi dönüp gidiyolar

0|0
    0|0
  • Acık saçık giyin, dar body elbiselerle kıvıra kıvıra yürü, etek boyu dize inmemiş tarz elbiselerle fink at ve tecavüze uğrayınca ZIRLAMAK? Namusuyla durana kimse dokunmaz.

0|0
    0|0
    • Bikini giyen her kadina tecavüz mu edilsin o zaman? allah seni ıslah etsin!

• Ben "dokunmalı" demiyorum. Tahrik olan dokunur ve bu beklenen bir olasılık. Karşı taraftan verilen onaya yüz bulur bu da gayet doğal tabi ben nefsime hakim biriyim böyle bir şey benin lügatımda yok. Ama suçu hep erkekte aramak yanlış.

• Açık saçık biz sizin için giyinmiyoruz ve düşünceniz o kadar iğrenç ki bir kadın olsanız bunu ancak anlayabilirdiniz zorla size sahip olunsa hoş birşey mi? Ve böyle düşündüğünüz için size etek giydirip gezdirmek lazım.

• bir cümle de ama varsa bana göre o cümlenin amadan sonrası anlamsızdır.

0|0
    0|0
  • Kadını suçlayan zihniyet ilkokul mezunu boşver ciddiye bile alınmaz aslında oy kullanırken de kesinlikle bir eğitim derecesi aranmalı bakalım o zaman da başta kalabilecekler mi

0|0
    0|0
  • bazen kadinlarin kendileri kasinir

0|1
    0|0
    • Kadın tecavüzde kaşınmaz arkadaşım. Kadin istese zaten bulur birlikte olacagi birini

• Hayal dunyan fazla genis sanirim. Ben hic kendine zorla tecavuz ettiren bir kadin duymadim.
      Kadinin gonlu varsa o tecavuz degildir zaten. Iliski sonrasinda yalan soylemisse bizim derdimiz degil orasi. Ne burdaki soruyla nede senin yazdigin cevapla alakali birsey simdi su soyledigin.

• @morbeyazpembe adimi hepten Tecavüzcü Coşkun yapdiniz helal olsun

• bayanın yaşam tarzı , giyim , tarzı , hal ve hareketleri o olayın ihtimalini arttırıyor. doğru veya yanlış ama gerçek bu. ancak bunların hiç biri erkeği suçsuz yapmaz ve esas olarak erkek suçludur

0|0
    0|0
  • bir suç varsa iki kişinindir kadında ordan geçmeseydi karrrrrdeşim adamı suçlu çıkaraçağınız illa cazgır karılar

0|0
    0|0
  • Cahil iradesizlerin kendilerini soyutlama yöntemi

0|0
    0|0
  • Kafayı yiyecek başka meseleler var... bu biraz önemsiz...

0|0
    0|0
  • Aptal bence onlar ya.

0|0
    0|0
  • hepsinin ya

0|0
    0|0
  • Vicdan mı? Onlarda vicdan da mı varmış?

0|0
    0|0
  • O zihniyetin ta...

0|0
    0|0
  • türkiyede giymicen abla sende o mini şortunu

0|0
    0|0
  • kadının suçu şöyle var kendini metalaştırdı ne mutlu kendini meyalaştırmayan kadına

0|0
    0|0
  • Kadını suçlayan zihniyet Şerefsiz zihniyet

0|0
    0|0
  • Cahillik başkada birşey yok

0|0
    0|0
  • Yeterki bir insan mal olmaya görsün

0|0
    0|0
  • Namuslu kadına kimse bişey yapmaz kapalı hava kararınca namusunla evinde olan kadına kimse dokunmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Bunlar beyni gelişmemiş, insanlıktan anlamayan, dünyaya sadece seks için geldiğini düşünen aşağılık varlıklardır.

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum ki nasıl var

0|0
    0|0
  • Vicdan yok onlarda

0|0
    0|0
  • Geri kafalılık kısaca. Ne dersen de kadın her zaman suçludur. NOKTA. Şimdiye kadar değişmeyen bu zihniyetin şimdiden sonra değişeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • cümlende anlam hatası var. 'arkadaşlar kadında edep kalmadı ama tecavüz erkeğin suçu diyebilen insan şerefli midir.' tecavüz tabiki erkeğin suçu. bir kadın çıplakta gezse tecavüz edilemez.

0|0
    0|0
  • Nihat dogan aklıma geldi özgecan için o kadar kısa etek gitmeseymiş falan demişti şerefsiz

0|0
    0|0
  • Ordege tecavuz eden kadin zaten
    Damacanaya hallenen.

Erkekler ölsün. Basta Sercan :))

0|0
    0|0
    • kizlarin tursusunu kurarsin artik biz olunce napicaksan :)

• Onların zihniyetine tüküreyim söylesinler kaçla kaç arası tecavüz olmuyormuş aklım almıyor ya

0|0
    0|0
  • onlara da tecavuz etmek lazim senin sucun diye

0|0
    0|0
  • Embesil cunku

0|0
    0|0
  • mallık diyecem ama ondan beter

0|0
    0|0
  • Allah cezalarını versin gebersin öyleleri

0|0
    0|0
  • bende sevmıyrum davranısı ama ıstesekde ıstemesek aılemızde cevremızde var boye ınsanlar

0|0
    0|0
  • köpeğe tecavüzdede köpeği suçluyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...