İnsanoğlu neden elindekilerin kıymetini bilmez?

Sorum açık insanlar neden kaybettikten sonra kaybettiği şeyin değerini anlarlar?

1|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Birinin değerini yanınızdayken anlamanız için o insanın size değer kattığının bilincinde olmanız ve o insanın da sizin yüreğinize dokunması icap eder. Bunun farkında olduğunuz vakit o insanı kaybetme korkunuz sağlam olur. Kaybetmemek için göze aldığınız her vaka, vaziyet onu kazanma yetinizi oluşturan payelerdir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Giderken anlarlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çünkü insanoğlu doymak bilmediğinden hep daha fazlasını ister. Asla elindekiyle yetinmez hep kendinde olmayanda gözü kalır. Her şeye sahip olmaya çalışırken elindekini de kaybeder. Daha sonra tabi daha iyisini kazanamadıysa eğer kaybettiğine pişman olup değerini anlar. Daha iyisini bulursa arkasına dönüp bakmaz bile.

0|1
    0|0
  • Kiymet bilmeyen nankör insanlariz cünkü. Iyi insanlarin hareketlerini alisiyoruz, normal olarak görmeye basliypruz ne yazikki

0|1
    0|0
  • köprünün halatları tamken kimsenin dikkatini çekmez. 3 tane eksik olursa düşme korkusu yaşarsın. bu durumda ona benziyor işte

0|1
    0|0
  • Cunku bekledıqınden fazlasını elde edemeynce muhtac kalır.

0|1
    0|0
  • Arsiz da ondan

0|1
    0|0
  • Çünkü insanoğluyuz. Cevabıda bu kadar net.

0|1
    0|0
  • Nasıl olsa cepte diye düşünüyoruz gidince anlıyoruz kıymetini.

0|1
    0|0
  • Bılmez gıdınce bılır

0|1
    0|0
  • İnsanlar elindekinin değerini kaybedince anlıyo misal ben sevgilimi kaybettim Şu an çok kötüyüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cünkü elinde oldugu sürece.. onu kaybedecegini asla düşünmez ondan

0|1
    0|0
  • Elde ettiğin şey basittir insan elde edemediğine kıymet biçer. Bu arada elinden giden şey de gittikten sonra kıymete biner

0|1
    0|0
  • insan oğlu sabırsız ve acelecidir
    hep bana bana der

0|1
    0|0
  • insanoğlu nankördür kanka

0|1
    0|0
  • İman sahibi olamadığımızdan

0|0
    0|0