Yetti artık tecavüz vakaları?

Son 2-3 yıldır tecavüzcüler her yerde. Benim bazı arkadaşlarım sokağa bile çıkmaya korkar oldu. Sizce bu canilere ne ceza verilmeli

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ceza veremezsin bu olay üzerinden hakimlere yüklenen malum parti yöneticileri önce kendi ayıplarını temizlesinler

trafik kazası yaparak milleti canından eden milletvekili akrabalarını unutmadık

0|0
    0|0
    • İyi de ceza verilmediği sürece kızların hayatı mı mahvoluyor. Böyle devam mı etsin?

• Aslında senin konunu destekler bir yorumdu ama
      sadece dolaylı
      tecavüzcüye keyfi uygulama diye hakimlere yüklenen siyasetcilerden bahsediyordum

• Ben çok yanlış anlamışım pardon

En İyi Kız Görüşü

• Bu canavarlar hadım edilip öyle yaşamaya mahkum edilmeli. Herkes artık sokağa çıkmaya korkar oldu adamlar kediye ördeğe dahi tecavüz ediyorlar. Alırsın biber gazını, alırsın elektroşok cihazını çıkarsın sokağa. Kadınım diye kimse beni sokaklardan men edemez.

0|0
    0|0
    • Benim kızdığım nokta şu
      Neden biz biber gazı taşıyoruz
      Neden biz "gecenin üçünde" sokağa çıkamıyoruz.
      Neden biz dolmuşa binmeye korkuyoruz
      Neden kadın olduğumuz için bize tecavüz ediliyor
      Neden biz onlardan korkuyoruz?
      Bu soruların cevabını TÜRKİYE asla veremeyecek

Erkekler Ne Diyor 6

• Biz buraya asılsınlar hadım edilsinler vs. yazsan ne olur ki?

Onlar yine takım elbise giydikleri için 5 yıl ceza indirimi alacaklar 5-6 yıl yatıp tekrar toplum içine karışacaklar.

Adalet olmayan bir ülke de ne yaparsan yap boşa.

0|0
    0|0
  • Ölmek için yalvaracak hale getirilmeli.

0|0
    0|0
  • devletin hukuk düzeni ve adalet sistemi böyle oldukça devam eder

0|0
    0|0
  • Kısır döngü. Sikinden de assan ceza olarak devam edecektir çünkü yobaz çok.

0|0
    0|0
  • Erkekliğini alacaksın ki başkaları cesaret edemesin..

0|0
    0|0
  • benim bir sosyal projem var hatırlarsan kdıköyde yaşana son elim olayda kız korkusnda sesini çıkaramıyor koluna giriyordu çünkü tehdit edilmişti can tehlikesi vardı böyle bir durumda kalırsanız (ki allah korusun) saat yönünün tesinde dairesel olarak karnınızı ovuşturun bu mağdur kadınlarla hassas erkeklerin ortak işareti olsun. böyle bir durumda o herifi elimizden kimse alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...