Soru detayda gelirmisiniz?

Karşı cins ile samimi olan sevgiliniz olsa ne yapardınız? Arkadaş çevresi geniş genelde kız/erkek fazla kankası var. Sorduğunuz da ise ''o benim kardeşim senden önce o vardı'' diyor. Kıskanırmıydınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman ben aradan çekilirim ya da onlarla konuşmayı bırakıcak yok öyle bir dünya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o cümleyi kuracak kadar ergen psikolojisinde olan birisiyle beraber olacagimi dusunmuyorum, arkadasliklara karsi ciktigim dusunulmesin benimden canimdan öte arkadaslarim vardir bunlar kiz ama erkek olsa bile eger gercekten arkadasimsa beni bu duruma sokmaz dusunceli olur ve bende nerede duracagimi bilirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senden önce onlar vardı tarzı bişeyler diyorsa uzak dur. Seni yalnızca ihtiyaç malzemesi olarak görmüş.

1|0
    0|0
  • Çok zor bir durum ama yinede kesin ve net asla kabul edemezdim her iki taraf içinde herkes mesefasini koruyacak

1|0
    0|0
  • Kardeşim diyo neyi yanlış anlıcaz da kıskanıcaz şu gereksiz kıskançlık krizleriniz yok mu beni benden alıyor

0|0
    0|0
    • Kanka ayağı g*t ayağı diye bir laf duymadın sanırım.
      Bu devirde kimseye güven olmaz senin sevgilinin erkek kankası olsa hiç mi kıskanmazsın? Bu kadar mı genişsin be?

• Genişlikle bir ilgisi yok olayın. O dediğin olayda zaten kişi kendini belli eder şayet arkadaşı diye kanka diyor diye kıskanacak değiliz. Sanırsın kanka dedi diye altına yattı. Benimde çok var kankam kız sevgilisi de var kanka dediğimi de biliyor kıskanıyormu hayır. Aradaki farkı anlayabiliyor musun şimdik.

• Hatunumun yanında görürsem o çocuk ağzından 2 kere nefes alıp 1 kere burnundan verir.

1|0
    0|0
  • Senden önce o varmış onun kadar değerin yok anla işte

1|0
    0|0
  • Kıskanırdım

1|0
    0|0
  • Yok ben kiskanmam

1|0
    0|0
  • ben gideyim benden sonra da kalsınlar der çektiri basarım benimki bana dese kızlar ne yapar bilmem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kıskanırdım hatta yırtardım açık ve net

1|0
    0|0
  • Seviye onemli.. aradaki dengeyi kurabiliyorsa sorun etmem..

1|0
    0|0
  • Nasıl benden önce de vardı? Benim sevgilim karşı cinsle samimi o-la-maz. Olursa ben yokum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...