Bir kıza tokat atma cesaretini gösterdiniz mi?

çocuk kalsa tüm erkekler

0|1
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye bu durum çok normal oldu artık öldürmeye bile yeltendi toplum zıvanadan çıktı. kendinden güçsüz ve aciz bir insana el kaldrmak cahil aklın belirtisidir..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hayır. Her ne sebep olursa olsun asla.. Ama hak edene lafım tokattan ağırdır..

1|0
    0|0
  • Göstermedim, göstermem de.

1|0
    0|0
  • Asla bir kadına elim kalkmaz

1|0
    0|0
  • hayır asla...

1|0
    0|0
  • Hayır asla

1|0
    0|0
  • çok haklısın

1|0
    0|0
  • Kadınlara el kaldırmak prensibim değil 😎

1|0
    0|0
  • Bu cesaret değil. Korkaklıktır.

1|0
    0|0
  • Bir bayana el kaldıracak kadar küçülmedim.

1|0
    0|0
  • cesaret değil saygıdan öyle bişey yapmadım öyle bir durumda olmadı yaparmıydım zannetmem extreme bir durum yoksa

0|0
    0|0
  • Şu türk youtube kullancılarından nefret ediyorum sürekli özenti şeyler yapıyorlar ya da gidiyorlar milletin videosunu çalıyorlar. Bitane adam bu videoyu çevirmiş beğeni almış sonra bide başkası çalmış

0|0
    0|0
    • çalsa ne olacak ki? :) youtube telif hakkı olayı var. sitenin algoritması benzer videoları tarıyor. bu videodan para kazanmıyor yani böyle kopyalayıp paylaşanlar. Bizde bu işin içindeyiz oradan biliyorum.

• anlamadın herhalde konusunu çocukluk dönemlerinde erkek kızlara nasıl sert olamayacağını gösterir bir konuya el atmış.

• @PrezerlatifDoğan Emek hakkı nerede görsem küfür ediyorum.

• tabi bir kizi dovsek suclu olan biziz bir kizin hayelinde su vardi erkekten her sekilde ustun olmak

0|1
    0|0
    • gercek olan bu yanilan sensin

• gordugum kadar sustun biliyorsun bak esit olmak istiyorsun ama allah insani esit yaratmadi siz bu dusuncesindesiniz ama dogru erkek ustun olsaniz sizin icin ne guzel olur hayeleniz bu

• Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır ama onlar atıyor.

0|0
    0|0
  • PKK sempatizanları Samsuna geldiğinde Allah yarattı demedim yalan yok çok kötü dövdük kız erkek karışık :D Ama bu yaşıma geldim ilk defa 1 kadına el kaldırdım onuda yapmasam ömür boyu pişman olurdum

0|0
    0|0
  • yumruk atmıştım

0|0
    0|0
  • Herşeyde eşitlik diye hakıranlar... Kimse kimseyi durduk yere şiddet uygulamaz. Herkes haddini bilecek... Attım yine aynı şey olsa yine atarım... Sonuçta kadın 👩 erkek 👨 = 😉

0|0
    0|0
  • göstermedimmm

0|0
    0|0
  • "Neden mi? Çünkü ben bir erkeğim" demiş ya en sonunda Helal valla

0|0
    0|0
  • İrta okulda atmistim

0|0
    0|0
  • Çok güzel oluyor. Saçlar bir yana surat bir yana...

0|0
    0|0
  • Aslaa

0|0
    0|0
  • kafa ettım kıza ne diyosun sen tokat ne ki her gün attığım şey

0|0
    0|0
  • Çocukken çocukluk aşkıma atmıştım tokat. Kız ağlayınca ben de pişman olup ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • İki laf ederim 5 kilo bal ile yiyemez fiziksel şiddete gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Evet ama fantazi amaçlı

0|0
    0|0
  • hayır asla bayana el kaldırmam dersem yalan atmış olurum ben çok kız arkadaşımı dövdüm tokatladım

1|0
    0|0
  • çocuk istismarcılığında son nokta sosyal deney perdesi ha? şeytanın aklına gelmez. çocukları birbirine okşatmak vb için bu bahanler. ŞEYTANLAR!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...