Korku filmi izleyemeyen erkekler çok itici değiller mi?

Arkadaşlarımla buluşup bir şeyler yaparken film izleyelim dediğimizde filmi ben seçerim genelde. Korku-gerilim en sevdiğim tür olduğu için güzel filmler çıktığında bu türden izlemek istiyorum. O gün yine korku filmi açmışken erkekler ben uyuyamam ben izleyemem gibi şeyler söyleyince şok oldum. Arkadaşlarım onlar o yüzden dert etmem de sevgilim korku filmi izleyemese sanırım bunu dert edinir ve ona zorla korku filmi izletirdim._.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman sürekli aşk filmi izleyen kezbanlara ne demeli?

0|0
    0|0
    • Burda demek istediğim erkeklerin daha korkusuz olması gerektiğini düşünmem. Korku türünü sevmiyor da olabilir o ayrı bir şey

• Erkek korkmaz demedim ki. Erkek daha korkusuz olur dedim. Orda kızlar izleyelim derken erkeklerin korkarım demesinin ironik olduğunu düşünüyorum çünkü ^^

• saçma... erkek korkarım diyince tabi korkacak.. robot mu bu adam korkmasın? oda insan sonuçta ironi yapıldıgını zannetmıyorum...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Soze korku gelen bize gelmiyor.

0|0
    0|0
  • korku filmi izlemeyi sevmem.

çünkü hiç bir korku filminden korkmuyorum a q.
    çok basit yapıyorlar.

boşuna sinemaya para veriyormuşum gibi hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Zorla mı arkadaş!! bende izleyemiyorum, kendimi mecburi neden strese sokayimki? Yeterince stresliyiz zaten.

0|0
    0|0
  • Bu bir seçenek iticide olabilir kimseyi ilgilendirmez filmi senin seçmende bana göre çok itici ortak kararla seçilmeli.

0|0
    0|0
    • Ben film konusunda onlardan daha çok takip ettiğim için yeni filmleri ben seçiyorum. Yüksel de şarkıları seçer mesela. İticilikle bağdaştırmak nedir Allah aşkına?

• Ay Şu an iyice itici oldun Korsancı neyse tamam artık konuşmak istemiyorum

• Anlamadan dinlemeden yorum yapıp çik iticisin diye konuşmaya başlayan senden daha iticisi yok emin ol. Korsancı ha? Güzelmiş wekfljwlefxx

• korku fimleri komediden farksız izlemeyiz tabi

0|0
    0|0
    • Korku ve komedi aynı mı? Hiç korkmuyosun hatta filmde gülüyosun yani. Eh inanayım madem

• Hiçbirini izlememişim o. O

• Öyle olsun :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...