Bu neyin kafası? Nereye gidiyoruz böyle?

Sabah sabah sinirimi bozan bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Bir evladın en çok güveneceği liman ailesi iken, böyle bir durumda nasıl kıyılır? Onun yanında olmak varken, destek olmak varken böyle bir caniliği düşünebilen insanlar benim için aile kavramıyla alakası yoktur, cinayete teşebbüsten hepsinin hapiste sürünmesi gerekiyor. Bu aralar tecavüz olaylarında sıklık yaşanmaya başlandı, hepimizin annesi, kız kardeşi ya da akrabası vardır elbet. Böylelerine idam gelmedikçe bu olayları daha çok göreceğiz gibi... Bunları ya idam edeceksin ya da hadım edeceksin ki bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı...

Bu neyin kafası? Nereye gidiyoruz böyle?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Cehalet gözlerini kör etmiş insanların (!) Allah yardımcısı olsun genç kızımızın. Bu dünyada olmasa bile öbür dünyada adalet yerini bulacak.

0|1
    0|0
    • Öbür dünyayı düşünselerdi bunları yapmazlardı bu şerefsizler.

• Bu dünyada kalıcı değiller ya. İdam geri gelse yapabilirler mi acaba

• O zaman bir yerleri yemez işte. He atın ölümü arpadan olsun kafasında olanlarda iki cihanda yakası bir araya gelmez o da ayrı konu.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• herşeyde canilikten ibaret değilmi

0|1
    0|0
    • Başka bir açıklaması var mı? Hayvanlarda bile acıma duygusu var ama bu kanı bozuklarda o bile yok. Evladın bu senin, düşmanın olsa bile insanın eli titrer. Ne hakla yaşamına son vermek istersin?

• ne hakla değil resmen işine nasıl geliyorsa öyle hareket etmiş vicdansız veya beynini yıkamışlar

• Dünyanın çivisi çıktı uzaya kaçtım. ALLAH yardımcısı olsun böyle durumlar için biz varız (Sosyal hizmetler)

0|1
    0|0
  • Yobazlığın kelime anlamı. Tecavüz eden kişinin zihniyetine sahip, boş insanlar. Tipik namus bekçilerinin namusunu temizleme şekli. Biraz cahillik, biraz hayvanlık ve biraz da kadın düşmanlığının birleşimiyle oluşan bir haber.

0|1
    0|0
    • Cahillikle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum, taş devrinde yaşamıyoruz hepimizin duyguları var kaldı ki o zamanlar bile varmış ki çoğalabilmişiz. İşin içinde başka şeylerde olabilir, belkide kızı satıyorlardı onun haberi olmadan, bilemeyiz. Ama yaptıkları canilik orası kesin.

• Oylelerıne zerre tahammülüm yok asın qitsin ya..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaş bu nedir ne oldu bu millet ya. Hergün aynı haberler ne olduk son 1 -2 yıldır nedir bu diyecek bişey bulamıyorum.. Bu memlekete ya hadım ya da idam cezası gelmesi şart oldu artık..

0|1
    0|0
  • Ben bu devirde aileme bile güveniyorum şahsen kimden kazık geleceği başımıza iş geleceği belli değil

0|1
    0|0
  • Ülkeye bir reset şart

0|1
    0|0
  • end hümaniti oskır goz tu fakin evil rilicın islam !

0|1
    0|0
Yükleniyor...