Erkeğin masumu olur mu?

Erkekler köprüyü geçene kadar ayıya dayı derler. Yürüyen bir vajinadan ibaretizdir gözlerinde. Zaten dayak öldürme vs erkeklere karşı o kadar önyargılıyım ne yapmam gerekir?

0|1
25|65

En İyi Erkek Görüşü

• bişey yapma bazı hemcinslerimiz maalesef senin ve senin gibi böyle düşünenleri haklı çıkarıyor. önyargılı yaklaşman gayet doğal temkinli ve tedbirli ol en iyisi bu.

Erkeğin en masum hali anakucağındaki halidir sonrası yalan...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arı gibiler güzelden güzele konarlar

1|0
    0|0
    • sana çok konmuşlar galiba =)

• namus için onlarca can alınıyor biz de yani namus için yaşanır sizi bilemiycem arkadaşım!!!

• @yıkık_hayaller13 dengesiz misin arkadaşım kimin namusuna laf yaptık, kız erkekler hakkında bir şey demiş bende evet çapkınlar demek istedim nerenle okuyorsun. Kürt değil misin hemen polemiğe gir.

Erkekler Ne Diyor 64

• Karşında heyecandan dizleri titreyen , yarın bir gün şans verirsen , senin parmağına bir kıymık bile batsa ortalığı ayağa kaldıran , senin karnın aciktiginda bunu memleket meselesi yapıp isi gucu bırakıp senin karnını doyuran , sen ona kızıp da ayrılalım diye kapris yaptığında sabaha kadar oturup ağlayacak, ben çin e gidiyorum dediğinde beni de yanında gotur diyecek , sana baktığında çocuğunun annesini gorecrk ve seni alamayacak diye odu patlayacak bir erkek bulduğunda anlayacaksın , tüm erkeklerin aklının senin oranda olmadığını.. Ki böyle bir erkek var ve su an bir yerlerde seninle karşılaşmayı bekliyor ya da sana uzaktan uzağa bakıyor.. Ve suna da emin ol.. o erkek karşına geldiğinde ona bütün kiviracak ve barda kafede gördüğün okulun playboyu popüler çocuğa bakıp iç gecireceksin.. işte o gözde çocugun aklı da senin oranda olacak. o senin hercseyine, yuruyusune , konusmana, saçını duzeltmene, konusmana ve kokuna bile hayran olan o çocukla karşılaştığında burun kıvırma..

4|1
    0|0
  • Görüş sahibiYaş: 29
    1gün
    Ben 7 yıl önce trajedik bir kaza sonucu sevdiğimi kaybettim o günden sonra hep gözlerim cam da tam 7 yıl
    SoranYaş: 19
    1gün
    Neden cam
    Görüş sahibiYaş: 29
    1gün
    Bekleyiş hani zannedersin ki bu yerden çıkıp gelicek
    Bu sadece bir örnek yegenim @soran
    Reelde ve bu site gibi sanal ortamda öyleleri varki ; varsin roman olsun ya da efsane Leylasini kaybetmis cok Mecnunlar gördüm ben.
    Ben eski kusagim. Belki bizim zamanimizda asklar gercek sevenler köpekten daha sadikti birbirine.
    Ama; tüm erkekleri ayni kefeye koyma derim.
    Senin yasinda büyük oglum ; bir hayirsiz yüzünden 3 yildir evden cikmiyor biliyormusun?
    Bir kizim diyecegim birinide örnek veriyim: iki yil süren iliskim beni aldattigi kizla sevgili olduklarinda bitti. Yeni yeni konusmaya basladik. Bana o kizla olan sorunlarini anlatiyor. Yol gösterip yardimci olmaya calisiyorum; ödüm kopuyor ayrilip mutsuz olacak sevdigim adam.
    Böyleleri benim insanliga güvencim ; mutluluk kaynagimdir ( icimi parcalasalarda).
    @barraquda yegenim sagolsun cok güzel anlatmis.
    Sana böyle biri denk gelirse tanimaya calis. ön yarginla elinin tersiyle itme.
    Orana burana bakan degil gözlerine bakinca kaybolacak birisi senin kaderin olsun yegenim benim.
    Yasin daha cok genc. Mutlaka denk gelirsin.
    Iyiyle kötünün yan yana oldugu bu zamanda farki görebilecek kadar ön yargisiz ol derim.

1|0
    0|0
  • Sabah sabah sen neden hepimize giydirdin ya

1|1
    0|0
  • İşte erkekleri kası gözü fiziği kariyeri arabası parası vs gibi durumlara göre değilde, karakteri ve düşüncelerine göre seçerseniz bu söylediğin tiplerle kesinlikle karsılasmıyacagına eminim.
    Seçim sizin herkes aradığını buluyor

1|0
    0|0
  • ben sahsen masumum, ama onyargini degistirme zTen, kisilerin ne anlattigi degil ne yasattigi onemlidir her zaman

1|0
    0|0
  • evet hepimiz öyleyiz öcüüüüüü.

1|0
    0|0
  • Erkek kılığına girenlerle erkekleri karistirdin kişiliği erkek olsun erkeklik bacak arasından ibaret değil

1|0
    0|0
  • Karşına güzel yürekli biri çıktıktan sonra bütün ön yargıların gider bence. Çünkü iyi insanlar masum erkeklerde var hayatta.

1|0
    0|0
  • Acizliktir adam dövme nedir ya şiddette başvuranlar kendinden zayıf insanı seçerler kendinden güçlü insanın yanında kedi olurlar

1|0
    0|0
  • Atin su uzerinizdeki vahsi dogadaki savunmasiz ceylan misali kurban kafasini. Aklin , ozguvenin var ozgur iraden var kendinide biliyorsan neyi neden yaptigini ve istedigini biliyorsan kimse sana zarar veremez uzemez. Bu toplumun deger yargilarinda kriterlerinde boyle dusunmek ne yazikki normal. Kendini korumak istemene saygi duyarim yalniz senin icin degerli olan bir durumun diger yanlardan zayiflik getirmesine izin verme. Sen ozgur iradesi olan bir bireysin. Yas ilerledikce anlayacaksin

0|0
    0|0
    • Üzgünüm sen bunu hiç bir zaman anlayamayacaksın gece vakti işten evine dönerken üzerine bol uzun paltoları üşüdüğün için değil de kalçalarını örtmek için giymek zorunda kaldığında o halinde bile laf atıldığında kafanı yere kadar gömüp içinden dualar ederek hızlı hızlı adımlarla koşarak uzaklaşmaya çalıştığında anlayabilirsin bunu ki bu da mümkün değil bu yüzden abartı geliyor sana rahatça laf edebiliyorsun ne güzel...

• Haklisin kolay, ama amacim bu degildi kimsenin hayatini onunla ayni sartlarda degilsem anlayamayacagim icin yargilamaktan kacinirim. Sanirim senin gibi binlerce bayan var ayni seylere maruz kalan. Hangi cografyada nasil bir kulturun icinde aile yapini egitimini hicbirsey bilmiyorum. Belki farkli bir acidan bakmana yardimci olabilirim diye yazdim. Eger egitimine bir engel yoksa universitede uzaklas sonra farkli bir cografyada is-hayat ini kurmayi dene...

• Herkes aynı değil, bu önyargıdan kurtulmaya bak..

1|0
    0|0
  • Bütün erkekler aynı değil
    Öfkeni anlıyorum ama aradaki farkı görebilmek için bir şeyler yapman şart

0|0
    0|0
  • Seni bu hale getirenlerin ben...

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya genel kalıplara sokma herkesi ha dediğin büyük bir oranda geçerlidir oda bir gerçek fakat her kesi aynı kefeye koymamak lazım yani yüreğine karakterine masumiyetine vuruluyoruz bazen çaresizce masumca bakıyoruz ne yapalım... Ama dediğin cinslerde var onuda sen ayırt edeceksin karşındakinde o tip var mı konuşmasında o tip var mı hareketlerinde var mı belki anlarsın kısmet hayat zor

0|0
    0|0
  • Bence bir kiz bayan herseyden once bir insandir ve bir aklı vardir dusunebilir gorebilir anlayabilir bir kalbi vardır duyguları hisleri umutları yaşamak istedikleri kendi kalbinde derinlerde ona ozel sakli anlamli duyguları vardir ona yaşaması icin verilen bir hayat vardır icinde saygı sevgi degervermek zaman ayirmak dusunmek yasamak paylasmak guvenmek vs vardır bir insan yuruyen bir va. ina elbette kesinlikle degildir bir insandir sende oyle dusunme birgun bir erkek sana insan gozuyle bakacak saygi duyacaj seni anlayacak sana deger verecek sana zaman ayıracak seni dusunecek seninleyken her ani hayatının ilk gunu gibi yasayacak senin kalbindeki yerinin anlamini onemini bilecek sana deger verecek her anlamda çünkü senin gercek ten her anlamda deger vermeye layık oldugunu bilecek!!! KISACA HER ERKEK AYNI DEĞİLDİR sence ben de onlardanmiyim? bu yuzdenmi kaybediyorum?,, yanlış mı düşünüyorum? ? Ben bunları okudummu özgür bir sekilde dusundummu? Bir kiz gözünde ben neyim?

0|0
    0|0
    • İnandırıcı bulmadım açıkçası sanki sırf erkeklerin bir kısmını aklamaya yönelik yapılmış bir yorum.

• Benim kimseyi aklamak gibi bir du
      suncem yoktu yanlış anlamissin ya da ben kendimi yeterince ifade edemedim neyse

• toplum psikopatlaştı haklısın

1|0
    0|0
  • Bu yorumu yazan erkek 😇

0|0
    0|0
  • Olur kanks

0|0
    0|0
  • öyle olsa aşk denen bir olgu oluşmazdı ... iki türlü insan var yapmacık sevenler harbi sevenler mesele bunu ayırt edebılmekte ...

0|0
    0|0
  • Olur tabi ki. Bizim cinsimizde cahil, yobaz ve kendini yükseklerde gören çok kişi var ama bu masum veya onların tam tersi olanlar yok demek değil..

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Yanlış insanlarla takılmaktan vazgeçmelisin. Kadınlara bir obje olarak bakan insanlar arasında o kadar çok kalmışsın ki herkesin aynı olduğunu düşünüyorsun. Bu çok yanlış bir düşünce.

0|0
    0|0
  • Bence ayı candır.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olut djsj

0|0
    0|0
  • Pirincin içinde taş çıktı diye pirince niye küfür ediyorsun taşa et? Gayet güzel seven erkekler de var. Unutma dağları delen Mecnun'du Leyla değil.

0|0
    0|0
    • O da bir eserdi mesela gerçek değil

• Efsane değil Fuzuli tarafından yazılmış bir eserdir.

• Leylâ ile Mecnun, bir Arap efsanesine dayanan klasik aşk hikâyesidir.

Nizami (Azerice: Nizami Gəncəvi Nizāmī Gencevī) başta olmak üzere birçok kişi tarafından işlenmiş olan konuyu Fuzulî, 1535 yılında mesnevî türünde kaleme almıştır. Mesnevî tarzına ve Türk diline yenilik getirmiştir.

Wiki ye bakabilirsin aslı efsanedir :)

• Üzdün :( hepimiz aynı mıyız yani :(

0|0
    0|0
  • masumu vardır ama %90 dan daha az gibi hatta %95den bulursan kaçırma derim böyle sarılmak isteyen Seksi çok da önemsemeyen vs.

0|0
    0|0
  • Her erkek ayni degil genelleme yapma.

0|0
    0|0
  • sen Tipe baktığın sürece daha çok böyle düşünürsün kezbancım

0|0
    0|0
    • Tipe bakmıyorum

• @Sedefistol kezban kelimesi senın için başka şeyler ifade edebılır saygı duyuorum.. benim için anlamı farklı

• Neymiş anlamı ya çok merak ediyorum neye göre bunu diyorsunuz acaba

• Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 24

• Olur ama tutunun cok nadir ornegidir.

1|0
    0|0
  • ya verirsen basitsin vermezsen degerlisin ama vermezsen yuzune de bakmayabilr de gercekten cok cirkinler.

1|0
    0|0
  • evet var olmaz mı 3 yaşında yeğenim

1|0
    0|0
  • Masumu demeyelim ona ahlaklısı diyelim
    Ahlaklısı var evet , tanıdığım 3 tane erkek arkadaşım var kardeşim gibiler 14 senelik dostluğumuz var sen düşün

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek bence zira çok tehlikeli olan hem cinslerimiz de var malum.. Şiddete tabiki de karşıyız ama orada hem fikiriz ne olursa olsun olmamalı.

0|0
    0|0
  • Herkesi bir tutma bence. Anlıyorum seni olaylardan dolayı her kadın sokağa çıkarken korkuyor. Ama yinede gayet düzgün kişilikli, aklı başında, kadına saygılı erkekler de oldukça fazla ülkede.

0|0
    0|0
  • Ne mi yapman gerekir? Son kısmı okumadım varsayıyorum, geri kalan kısım test edildi, onaylandı.

1|0
    0|0
  • olur elbet

0|0
    0|0
  • Sen bu tecavüz taciz olaylarından cok etkılenmissin. Tamam haklısın ama baya abartmışsın. Kendine gel lütfen 😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Tabiki vardır masum erkekler bize denk gelmiyo o kadar ☺

1|0
    0|0
  • Ya kızların erkeklerden tek farkı çüklerinin olmaması. Ona kalırsa da erkekler kızların gözünde yürüyen penis? Bütün herkes aynı değildir. Kızlar/erkekler ile başlayan genellemeleri hiç sevmiyorum yapmayın şöyle şeyler

0|0
    0|0
  • Var ya. cok azda olsa var

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlardan darbe yediğim için ben erkeklerin, kadınlardan daha masum olabildiğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Oluyor valla :)

0|0
    0|0
  • Olur. Daha önce tanimiştim

0|0
    0|0
  • olur ya tanıdıgım cok masum biri var

0|0
    0|0
  • namusu olur mamusu duymadim henüz

0|0
    0|0
  • Her insanin sefkatli masum merhametli yanı vardır sadece bu gun yuzune cikmamistir

0|0
    0|0
  • olmaz bence

0|0
    0|0
  • Masum olanı var

0|0
    0|0
  • Çok az da olsa vardır bence

0|0
    0|0
  • olurr