Hayatınızdan memnun musunuz?

Memnun değilseniz ne kadarından değilsiniz dunyaya hiç gelmemiş olmayı mı isterdiniz farklı bir ailede farklı bir ülkede doğmayımı değiştirmek isteyip de bir türlü değiştiremediğiniz şeyler neler hangi konularda çaresiz ve kabullenmiş hissediyorsunuz? Umutsuz ve güçsüz hissettiğiniz oluyormu? Nefret ettiğiniz özellikleriniz var mı?

Güncellemeler:
lütfen daha uzun cevaplar

1|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatıla anlatıla yalama olmuş hatıralar var çok şükür. Başka hatıraların arasına karışıp bambaşka hatıralara dönüşen hatıralar. Ve hiç yaşanmamış hatıralar var bence en güzelleri. O zaman ellerini ceplerinden çıkar çünkü kahve söyledik.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dünyaya hiç gelmemiş olmayı isterdim ama tabiki buda bize verilen bir nimet çok şükür. Hayata yenik başladığımı kabul ediyorum ömür boyu mutsuz olacagimida kabullendim sadece elimde olmadan sevdiklerimi üzmek çok koyuyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şükür dielim kanks

1|0
    0|0
  • Memnunum şükür o kadar insan yatağa mahkum yaşarken neden şikayet edebilir bir insan

0|0
    0|0
  • Hayır bok gibi

1|0
    0|0
  • Memnun değilim ama dünyaya hiç gelmemiş olsaydım; gelmiş olmayı dilerdim. Onun dışında aynı ailede aynı kültürde farklı ülkede doğmak isterdim. Ya da Türkiye'mde zengin olmayı.

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Allaha şükür

0|0
    0|0
  • Eksiğim..

0|0
    0|0
  • Mutlu olacagım doğrultuda ilerliyorum sorun yok memnunum 😄

0|0
    0|0
  • gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Hiç memnun değilim.. Anne tamamda babayı değiştirmek isterdim bide zengin olmak isterdim. Yani düşündüğüm tek şey acab hangi şirketimizin başına geçsem olmalıydı..

0|0
    0|0
  • @amigep Herseyimden memnunum. Pismanliklarim gereksizdir.
    O yuzden Inancim ile ölecegim.

0|0
    0|0
  • çook şükür ama ben memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Hayat mı lan bu :) şimdi hawaii ' de adalara karşı, lüks villamda puromu içip,
    viski yudumlamak vardı :)

0|0
    0|0
  • valla memnunum be hacı iyi ki türküm gürcistan halkını bir görseydin haline bin kez şükrederdin

0|0
    0|0
  • Çok şukur emil ayagim var başka ne diliyebilirim?

0|0
    0|0
  • hiç memnun değilim ama atılımlara giriyorum az kaldı adımı duyurmama

0|0
    0|0
  • Ufak tefek sıkıntılarim elbette var.
    Ama hiçbirisi beni şu lanetli yalnızlık kadar çarpmadi. İlkokulu bitirip evden ayrıldım.
    O günden beri sokak iti gibi şehir şehir savrulup duruyorum...
    Hayata gelmek ister misin deselerdi,
    Asla evet demezdim...
    Acı bile hissedilirek yaşanmalı.
    Ben hiçbir şeyi hissetmiyorum.
    Sadece uyuşup kaldı beynim :(
    Yoruldum yaşamaktan...

1|0
    0|0
    • Uzun cevap diye güncelleme yapmasini biliyorsun ama çocuk gibi artı verip geçiyorsun.
      İki kelime de olsa cevap vermeye niye tenezzül etmiyorsun yavş. ak

Kızlar Ne Diyor 6

• Dunyaya gelmemis olmayi diledim ama annemden babamdan dolayi değil annemin cektigi cileleri gordugumde onun beni birakip gidisinde cok istemisimdir dogmamis olmayi benim canim annemin cektiklerini gorecegime hic yasamasaydim dedim cok duygusal biriyim bu kadar merhametli duygusal olmak yoruyor beni

0|0
    0|0
  • memnun olmazsam utanirim kendimden be. cok sukur allahima.

0|1
    0|0
  • Evet memnunum

0|0
    0|0
  • Mutlu olduğum söylenemez ama buna da şükür

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Kim memnun ki biz memnun olalim, yinede sukur halimize