Sizce kürtler pkkya destek veriyormu malatyada erzurumda elazığda neden terör yok? detay?

evet pkk genelde kürt nüfusun çok yoğun olduğu yerlerde var malatya erzurum ve elazığ gibi türk şehirlerinde ise faaliyetleri yok o halde kürtlerin pkkya olan desteği apaçık deilmi sonuçta sen istemez isen o dağlarda pkk zor barınır ekmeģini suyunu verirsen tabiki terör bitmez bence asıl meselede bu peki sizin fikirleriniz?

Güncellemeler:
devam
hgbgbg

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim çevremdekilerin bir çoğu destek veriyor.

0|1
    0|0
    • % 80ni destekçi % 20 side kürtl7ğe bağlı hep bende kürdüm diyen tipler:)

• destekledikleri türk halkına karşı savaşan pkk yani eli kanlı teröristlee bence onlarla takılmayarajta kendij ve milletin için faydalı şeyler yaoabilirsin

• Takıldığımı kim söyledi ki ayda yılda bir görüşüyorum oda telefondan mersinde yaşıyorlar :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bir nedeni de sınıra yakın olmaları o şehirlerin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ''Asıl mesele bu'' ise ne yapmak lazım yani? Var mı bir plan :)

0|0
    0|0
  • Ben kürdüm ama detek vrmiyorum kurt olmakla alaksi yok turklrde terör destek veriyor

1|0
    0|0
    • destek vermiyordsn dünya ahret bacımsın sözüm sizlere değil

• Genelleme yapmissn

• erzurumlu bir türküm zamanında derlerdiki bütın doğuyu yakın diyen arkadsşlarda oldu dedimki bende doğuluyum teröre destek veren babam olsa yine vururdum teröre destek veren türklerin allah belasını versin hain itlee

• Haklisin bencede deshekliyolar

0|0
    0|0
    • teşekk7rlee bunlar gerçekler oturup kardeşlik türküleri yakcak halimiz yok eskiden vardı mahsun kırmızıgül çıkardı hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye oalavfa bunlar madem kardeşiz o zaman pkkya destek vermesinler

• Destek vermeyenler bizim türkiyenin yerli olandır. Her kurt dediğimiz insanlar o pislik sifattan sayılmaz içlerinde ii insanlar çok var. Bu pkk yandaşı olan Kürtler bizim yerlimize b*k atmaya bayılıyorlar o yüzden böyle gösteriyorlar. Bu pisliklerini aslında ermenidir. Hani Ermeni soykırımın gelsin akına... Bu topraklar kurduyle laziyla cerkeziyle turkuyle kazanildi elin soysuzuna öylece verilmez bu topraklar...

0|0
    0|0
    • bencede tek çakıl taşı bile vermeyiz

• Canımı feda olsun... ben bu konulara gelemiyorum. Bayanlara çıksa askerlik hakkı 1 dk durmam.

• siz bilinçli olun yeter bizim türk kızları erkeklerden daha bilinçli ben bunu farkettim erkeklerin beyni ile cinsel. organı yer degiştirmiş düşünemez olmuşlar askerlik erkek işidir ama askan yürekli erkeklee yetiştirmek buda kadınlsrın analarımızın işidir:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet çok haklısın halk destek veriyor açıkça sonrada tv'de ağlıyorlar terör bize zarar veriyor diye
    Hooooop ondan sonrada mağduruz gelsin tazminatlar
    Bak iddia ediyorum cizrede surda ailopise herkes sıfır ev ve yüzlerce milyar tazminat almazsa senin verginle benim vergimle bende birşey bilmiyorum
    Gerçekten mağdur olan var mı? Elbette var ama bu dilim pastanın sadece bir dilimi kadar.

0|1
    0|0
  • İçlerinden verenler var ama genelleme yapmak doğru değil zaten destek vermiyenleri vatanını devletini dinini imanını sevenlere pkk düşman ve onlara zulum ediyor yani artık kimin neolduğu belli oluyor.

0|0
    0|0
  • ben kürtüm mardinde yasıyom ama destek vermiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...