Türkiye'nin yeni hali, insanların merhametsiz, acımasız tavırları ebeveynleri yüzünden midir?

İyi yetiştirilmedikleri için mi bu kadar taciz olayı, yalan dolan, hırsızlık, zina vs. çoğaldı yoksa karakter ile alakalı bir durum mu bu yaşatılanlar ve yaşananlar?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• iç göç çarpık kentleşme işsizlik gelir adeletsizliği eğitim sisteminin sadece öğrenim kısmının yarım yamalak yerine getirip eğitim görevini yerine getirememesi bu sorunları gün geçtikçe büyütüyor aynı zamanda yabancı güdümlü basın özellikle böyle haberleri gün yüzünde tuturak toplumsal infial uyandırmak için elinden geleni yapıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet hersey aileyle başlar. Çocuğun ilk örnek aldığı kişi ebeveynleridir. Çocuk sahibi olmak büyük sorumluluk ve bu sorumluluğu alamayan insanlarin anne baba olmasi üzücü !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır istediklerini elde edemediklerinden, parasal kaynaklı sıkıntılardan.
    Parası olan insan kötü birşey yapmak isterse en fazla intihar eder ama parası olmayan herşeyi yapıyo

1|0
    0|0
  • Turkiye ile alakalı bir durum değil bu..
    Dünyanın sorunu..
    Ahir zamandayiz.
    Kutsal kitaplarda yazılanlar gerçekleşiyor..
    Onunuz dünya savaşı artik.

1|0
    0|0
  • Evet ebeveynler bulunulan toplum buna en büyük etkendir. Aynı zamanda toplumu etkileyen öğretilerin insanları içine attığı tabular.

1|0
    0|0
  • iyi bir birey iyi bir ailede yetişir ve o bireyler bir vatanın ülkenin geleceğini belirler. yani ebeveynler her konuda çok önemliler adam gibi ebeveylerin çocukları adam , laylaylom çocukalrı bacım çocuğu olur... aferdersiniz ağır konuştum ama doğrular...

1|0
    0|0
  • Bence arkadaşlık büyük rol oynuyor bunda

1|0
    0|0
  • Türkiyenin Avrupayla Orta Doğu arasında sıkışması sonucu oluşmuş durum

1|0
    0|0
  • iş ailede bitiyor atbi

1|0
    0|0
  • Evlenirse 20 yaşında salarsa çocuğu sokağa üstüne takılırsa bide sosyal medyada alsana yeni dünya

1|0
    0|0
  • Özümüzü bozdukları için bukadar acımasız merhametsiz ve çıkarcı olduk ALLAH korkusu yerini para ve dünya sevgisine bıraktı.

0|0
    0|0
    • olduk deme. olan olmuş sen olma.

• Tabikide ama çoğul kullanmak daha doğru iş sektöründe çok gördüm halada görüyorum eskilerin adamları çok acımasız özelikle babam yaşındaki adamlar hiçbirşeyden anlamıyorlar.

• hiçbişeyin değişmiceğini bildiğim için bir fark yaratmayada çalışmıyorum ne yazıkki inan şu yaptığım görüş bile gereksiz çünkü biliyorum kimse sorgulamicak çok üzgünüm :(

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Bence nesil çok kötü bozuluyor. Sebebi de Herşeye anında ulaşılabildiğinden... bir kötülük mü yapacak misal hemen elinin altında internetin olmasından dolayı anında araştırıp yapabiliyor. Sonucunu düşünmeden. Ama birisine sorsa onu o kararından vazgeçirebilir. Bir de çekirdek aile yapısı toplumu, insani değerleri, kültürü, birlik bütünlüğü bozdu...

0|0
    0|0
  • 90 sonrası kuşak çok bozuk maalesef

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kişinin içinde varsa yapar zaman mekan aile vs fark etmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...