Geçen günlerde yaşadıgım bir olayı anlatmak istiyorum lütfen dikkatli olun ve bilinçlenelim. Bunu okuyabilir misiniz?

bir iki ay önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum aklıma geldikçe boğazım düğümlenir tiyatro privası çıkışı eve dönüyordum saat akşam 9-10 civarıydı uzun bir yol var o yolun sonunda ev karşılıyor beni iste yolun başındaydım yol çok ıssızdı -ki o yolda normalde araba olur- her neyse yolun sonundaydım evim görünüyordu tam köşeyi dönecekken önümde bir araba durdu geçmesini bekliyordum ama birden durdu ne olduğunu anlayamıyorken arabanın içinden kadın iniltisi geldi bir adam 30 40 yaşlarında kafasını çıkardı dizlerimin bağı cözüldü hiçbir yere gidemedim sonra sokağın başında bir adam vardi o adamı görünce gaza basıp gittiler

Güncellemeler:
devamını getirmeyi unutmuşum kusura bakmayın burdan hemcinslerime sesleniyorum surekli boyle seyler yasiyorum ve kaba olarak soyleyebilirim ki taktik gelistirdim mesela boş bir sokaktasınız ve yakipe dildigibizi dusunuyorsunuz telefonunuzu alın ve kimseyi aramasaniz bile " sokagın başında mısın, tamam geliyorum baba" veya "sümbül sokagın önündeyim" gibi simdi de bir yerde okudugum seyi soyluyorum taksidesiniz ve tedirgin oldugunuz camdan birine el sallayıp babami gordum diyip inebilirsiniz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O arabaya senide bindirebilirlermis ucuz kurtulmuşsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadinlari kaciriyorlar olabilirlerdi. O inilti de kacirilan bir kadin olabilirdi. O adam olmasa senide kacirabilirlerdi. Allah korumus

1|0
    0|0
  • Bu tarz bir olayla bn de karsilasmistm

1|0
    0|0
  • kaçırmaya mı çalışmış acaba?

0|0
    0|0
    • belki de ama suanda bile onlarca kadinin basina bu ve buna benzer olaylar basina gelebiliyorken cok kotu cok

• haklısın ama böyle işte kadın savunmasız ve cinsel saldırılara erkeklerden daha fazla açık o yüzden biraz daha tedbirli olması lazım bu haksızlık biliyorum ama bu tip şeyler newyorkta da londra da berlin de pariste de yaşanıyor. Dikkatli ol

• Tesekkur ederim size iyi gecelee

Kızlar Ne Diyor 1

• sen şimdi bunu niye anlattın anlamadım

0|0
    0|0
    • Güncelledim soruyu kusura bakmayin

• haklısın canım bende öyle yapıyorum ama biber gazı taşımak daha avantajlı :)

• Tesekkur ederim tavsiyen icin edinirim yakin zamanda 😄

Yükleniyor...