Bana otur oturduğun yerde patlatırım ağzına dedi annem napiyim?

Sevgilimle buluşçaktımsabah annem kızdı elalemin bebesine gidiyon sen patlatırım ağzına otur oturduğun yerde dedi kızdı bana dövermiş beni ben seviyorum ne karışıyo bana bu yaşıma geldim gerikafalı aptal kadı hala kızıyo bana bundan korkmuyom ama anne diye saygı duyuyodum oda eskidendi şimdi bivgün yanlız kalsak dövüyüm mi sizce akıllansın karışmasın bana?

0|1
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şeytan sana vesvese veriyor yapma!.
    Unutmaki ne yaparsa senin iyiliğin için yapiyor seni sevdiği için yapiyor bunu elbet anliyacaksin umarim geç olmadan anlarsin.
    Bir gün topragini öpersin zoruna gider. Ve unutma cennet Annelerimizin ayaği altindadir.

1|0
    0|0
    • Şeytan bu kadın asıl be hicbişsyi benim iyiliğime yapmaz o hep kötü oluyum ister zoruma da gitmez ölsün gitsin bıktım ben çünkü ya bencölüyüm ya o ölsün artık

• Gülüp geçiyorum küfretsin banane silip atılmıyo işte ne yazık ki neyse seni de rahatsız ediyorum

• Yok kardeşim ben rahatsiz olmadimda Şunuda hatirlatmak isterim genciz ve kanimiz kayniyor Şu an sinirlisin farkettim. Zaman kötü Anne yüregi işte dayanamiyo başina bişey gelmesin diye izin vermemiş emin ol Annenin umrunda olmasan Ne halt yerse yesin diyip saliverirdi seni.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Elinde bir bebekle geldiğin de, seni kabul edecek. Yardım edecek tek insan Annedir.

Bence silip atma :((

0|0
    0|0
  • Seni bir döverim var ya yemin ediyorum anneni her gördüğünde ayaklarını öpersin. Sen kimsin ki anneni döveceksin de akıllandıracaksın adamın asabını bozmayın.

1|0
    0|0
    • Nesil kötü.

• @msvdd harbiden ya 9 ay karnında taşımış bakmış büyütmüş bokunu temizlemiş sonra sıpası çıksın ben annemi dövsem mi demiş yanımda olsa azının üstüne bitane çarpardım heral de. kadına dayağa karşıyım ama bu tam sopalık kızlardan biri dövsün şunu

• Anneye of bile denilmemeliyken ben bunun gibiler için cinsiyet ayrımı yapmayı gereksiz buluyorum insan değiller çünkü. Keşke dediğin gibi temiz bir dövseler ahlaksızı

• Sonrada senin çocuğun seni dövsün.
    Etme bulma dünyası kızım.

0|0
    0|0
  • çok yanlışsın

0|0
    0|0
  • kızım manyak olma

0|0
    0|0
  • seni hayırsız kaşar seniii

0|1
    0|0
  • Öyle birşey yaparsan insanım diye gezme ortalarda tamam mı?

1|0
    0|0
  • bence sen gerikafalısın aptalsın

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünenler genelde kötü yola düşüyolar

0|0
    0|0
  • Anneni doğrucak halin yok ya otur kadını dinle

0|0
    0|0
  • yapacak bısey yok otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
  • yas kac

0|0
    0|0
  • bırak patlatsın kadının içinde kalmasın :D

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ki sen bu yaş dediğin

0|0
    0|0
  • Aferim sana. Ailenden Aldığın edep terbiye bu mu senin. bir de sizden anne olacak.

0|0
    0|0
  • Dövmeyen top olsun.

0|0
    0|0
  • Kafana sıkta herkes rahatlasın.

0|0
    0|0
  • Bir gün seni bir patlatırlar o zaman dersin ki keşke annem ağızıma patlatsaydı da böyle olmasaydı. Kaç yaşına geldinde sana karışmasın diyorsun. Ergenlik bunlar geçicidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Annenin yerinde olsam dövülmek isterdim. Hemde öldüresiye. Öleyim, öleyim ki senin gibi "hayırsız" evladımın günlerini görmeyeyim. Görmeyeyim de bir daha bakmayayım, büyütmeyeyim, korumayayım. Kötülüklerden sakınmayayım böyle evladı. Öldür be anneni. O yaşarken senin ona yaptıkların emin ol daha çok acıtır. Emin ol.

0|1
    0|0
  • Dövüyim mi kfkfkfklf döv

0|0
    0|0
  • İnsan mısın sen? Kusura bakma insan mısın diye sormam bile hataydı ! Yazık

0|0
    0|0
  • Mal mal isler yapma bacicim, kadin hakli, o cocuk seni ne icin seviyor onu dusun, kac yasindasin ne kadar ne yasadin? O doverim dedign kadin , tovbe tovbe

0|0
    0|0
  • Gerizekalimisin sen

0|0
    0|0
  • sana kızan seni düşünen bir annen var. Bazılarının annesi bile yok. Annenin kıymetini bil.

0|1
    0|0
  • Umarım troll sorudur. Hiçbir evladın annesi hakkında bu şekilde konuşacağına inanmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Bence o dovsun de sen akıllan.

0|0
    0|0
  • Annendir ne derse haklıdır

0|0
    0|0
  • Bir sey yapma

0|0
    0|0
  • Otur annedir ses etme

0|1
    0|0
  • Sen gerçekten gerizekalıymışsın. Anneye öf bile deme. Kadın ne zorluklarla seni bu yaşa getirdi Allah bilir. O mal çocuklarla görüşmemeni de sen üzülme diye diyordur. Anne işte; evlat ne yaparsa yapsın hep iyiliğini düşünür. Annesiz kalınca anlarsın değerini!

0|0
    0|0
Yükleniyor...