İş ortamı sizin için önemli mi?

Arkadaşlar sizin için çalıştığınız yerdeki insanların davranışları önemli mi? yüzünüze hiç gülmeyen konuşmayan insanlar hep bi egolu insanlar, günaydın dediğiniz halde günaydın demeye erinen insanlarla çalışmak ve birileri size emir cümleleri ile birşeyler yaptırdığında sizin tepkiniz ne olurdu? kavga ettiniz tartıştığınız biriyle tekrardan her gün onun yüzünü görerek çalışmaya devam eder miydiniz yoksa o gün tartışır çıkışınızı mı isterdiniz?

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Devam ederdim heralde büyük konuşmak istemiyorum :)

1|0
    0|0
    • edılmıyor bızzat bugun yasadım

• okuyorum zaten cok sukur

• Eig için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 23

• İş ortamın da sorunlarla boğuşan insanlar aslen kendisi sorundur zaten.25 Yıllık iş hayatımın kattığı tecrübe ve deneyimden bunu diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Hıc calısmadım bılmıorum kanks

0|0
    0|0
  • Ben kendi halimde takılan biriyim kimseyle gerekmedikçe sohbet etmem ama iş esnasında uyum önemli hele sağlıkçıysan

0|0
    0|0
  • kesinlikle mesai saati boyunca onlar ile muhatap olmak durumundasın çünkü

0|0
    0|0
  • Onemli

0|0
    0|0
  • Onemlidir

0|0
    0|0
  • Uzun süre öyle ortamda çalışılmaz sanırım. Ama çok mecbursam idare der ama ilk fırsatta işten ayrılırım.. İnsan dert sahibi olur öyle ortamda..

0|0
    0|0
  • valla herşey yapılabilir ama insan kendini ezdirmemeli haklıysa hakkını savunmalı ve işini en iyi şekilde yapmalı. ama baktın bunlara rağmen devam ediyo patron çeker gidersin nedir yani

0|0
    0|0
  • Tabii ki önemli. Sonuçta günü iş yerinde kapatıyorsun :D

0|0
    0|0
  • O dediklerini masa başı çalışan egolu insanlar yapıyor bizim gibi götünün teriyle çalışan emekçi insanlar değil 😕😕

0|0
    0|0
  • ben ekmeğime bakarım gerisi tın

0|0
    0|0
  • Önemli tabii

0|0
    0|0
  • önemlidirrr

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0
  • valla alayını döverim, benle adam gibi geçinecekler yok öyle :)

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
  • evet önemli :)

0|0
    0|0
  • önemli kanka

0|0
    0|0
  • Çalışma kaliten, performansın ve huzurun için iş ortamı önemlidir

0|0
    0|0
  • operasoyn tem

0|0
    0|0
  • Hayat bu yapacak. birsey yok... oyuzden cikis istemezdim

0|0
    0|0
  • Valla ben öyle bir yerde çalışıyorum bir zman sonra sende öyle oluyorsun yenisin sanırım

0|0
    0|0
    • yok yok ben oyle olmamak ıcın cıktım ben gulen yuzlu bırıyım maalsef ben hep oyle ınsanları tanıdıgım ıcın onlar bana tuhaf geldı

• Haklisin aynı şeyler benimde basima geldi seni çok iyi anlıyorum Şu an inan bana

• önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Onemli

0|0
    0|0
  • Yeri gelince roman havası oynayıp halay çekebileceğim bir yer olursa tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Şartlar çalışmayı gerektiriyorsa sabretmek lazım daha iyisini bulana kadar ama insanları çok tipleme burak ne halleri varsa görsünler sen işine bak :)

0|0
    0|0
  • Bence bir kişinin iş arkadaşları iyiyse en kötü işi bile severek yapar ama iş arkadaşları arasında sorun olursa sevmiyor insan zorlanıyor çalışırken farklı seçeneklerin varsa değerlendir bölüm değiştirmek gibi..

0|0
    0|0
  • Kültürlü insanlar nerde acaba kolejde çalışıyorum atanamamis hocalar toplanmış ego tavan ama hiçbirini adam yerine koymuyorum o ayri heryerde karşına çıkıyor böyle insanlar yüzünden pes etmemelisin.

0|0
    0|0
  • Bana yaptığını yaparim kimsenin tribini cekemem

0|0
    0|0
  • Önemsiz

0|0
    0|0
  • is olsun yeterli bence bu ulkede

0|0
    0|0
  • kesinlikle önemli! yoksa onca saat gecirilirmi onca yüzsüzlerle

0|0
    0|0
  • umursamam

0|0
    0|0
  • O hatalıysa direkt dilekçe yazar şikayetçi olurdum genel müdüre ya da yöneticiye vesaire. Ve egolu insanlarla çalışmak istemezdim ya. O ortamda olmak istemezdim çıkardım sanırım

0|0
    0|0
  • Evet onemli bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...