Gece yalnız sokakta yürürken korkuyor musunuz? Arkanızda birisi varsa ne hissediyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Ben gece önümde sokakta bir bayan yürüyorsa hızlıca gidip onu geçip devam ediyorum çünkü arkasından yürüsem korkacağını düşünüyorum..

• evet korkuyorum
    72% (62)38% (22)58% (84)Oy Ver
  • hiç korkmuyorum
    28% (24)62% (36)42% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
başka neler hissediyorsunuz

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• kalabalık sokakları tercih ettiğim için korkmuyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ARKADAŞLAR BU OLAYTAMAMEN GERÇEKTİR ben bir gece mezarlık yolundan yürürken arkamdan birşeyin olduğunu hissetim ve arkamı döndüğümde kimse yoktu sonra arkamı bir el dokunduğunu hissettim çok korkmuştum sonra koşarak yürüdüğümde mezarın üzerine bastım ve altta bir tane hortlak şeytan ayağımı tutmuş beni mezara çekiyordu sonra ordan kurtuldum bu sefer yandaki ormanlıktan koşuyorum ve önümde ayakları ters gözleri kırmızı bir cin vardı ve dua okudum gitti ve mağara gibi yerden kapı vardı içerden ışıklar ve ses geliyodu cin ve şeytanda vardı tam kapıdan içeri girerken annemin dürtmesiyle uykudan uyandım çok korkunç bir rüyaydı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben korkarak hızlı yürüyorum, o da sanırım ben korkmayayım diye hızlanıyor ve sonunda koşmaya başlıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Ben arkamdaki insan aniden hızlanınca daha çok işkilleniyorum. Normal yürü arkadaşım. Garibime gidiyo, ben de hızlanıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Korkuyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Gece sokaga cıkmıyorum bu yuzden korkmuyorum , cıkarsamda illa yanımda abim babam amcam kuzenim vardır..

0|0
    0|0
  • Yürümüyorum hahshshdhhfhjcjcj

0|0
    0|0
  • B: gece sokaga cıkmıyorum

0|0
    0|0
  • Tabanları yağlıyorum :D

0|0
    0|0
  • Gece sokağa çıkmam

0|0
    0|0
  • Arkami bakmadan kacarim.

0|0
    0|0
  • Korkarım ya

0|0
    0|0
  • Kimseden korkmam et duani çık Allahtan başka kimseden korkmam

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|0
    0|0
  • Korkuyorum. bir gün teyzemlere giderken çok korkmuştum saat 8 di. Evlerine giderken çok fazla ıssız yerlerden geçtim. Annem ve teyzem gelme dediler ıssız olduğundan dolayı. O gün teyzemlere giderken hem önüme baka baka hemde arkama çok fazla baktım. Tam onların evine gelmeme az kalmışken yolda bir araba durdu 3 erkek çıktı. O an korkmuştum benim yanıma gelecekler diye ama öyle bir şey olmadı. Sonra rahatladım teyzemin evine ulaştım. O gün de evde yalnız kalacağıma teyzemin evinde hem kuzenlerimi görecektim hemde annemde oradaydı. Üniversiteye ikinci öğretim olduğundan teyzeme geç gelmiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dikkat etmek gerek tabi hanimlar diken üstündeler sapiklar yuzunden onlari tedirgin etmemek. lazim

0|0
    0|0
  • Korkmam asla

0|0
    0|0
  • Her an arkama bir pandatolyo atacak sekilde atiyorum adimlarimi. O hataya dusen daha olmadi :D

0|0
    0|0
  • Gereken tedbiri alıyoruz.

0|0
    0|0
  • Korkmam ama temkinliyimdir

0|0
    0|0
  • bazen ürperti duyar insan evet,

0|0
    0|0
  • 26 yaşında iken bir gece yarısı Eyüp Gaziosmanpaşa fatih Eminönü Zeytinburnu nu gezmiştim. Hiçte korkmadım.

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum. Tenha yerlerden gitmeyi severim sessiz sakin tam kafa dinlemelik. ^^

0|0
    0|0
  • erjek olmama rağmen korkuyorum... Ne olursa olsun... Burası Urfa xD

0|0
    0|0
  • turkiye'deyken bende oyle dusunuyorum. ama londra'da cok sorun olmuyor. bizim bayanlarda artik nasil bir korku varsa, basimi da belaya sokmak istemedigim icin transit geciyorum kafami kaldirmadan. emin olun turkiye'de olan tecavuz kadar amerika'da da ingiltere'de de oluyor. bizdekilerin bu korkusunu anlamis degilim. bes parmagin besini bir gorup bu kadar korku icinde olmalari enteresan. bu ister istemez bize de yansiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...