Hastane doktorlarının bazıları soru soruyosun ters ters cevap veriyo, seni kaale almıyo gibi bir havalar buneya?

ya sanki kendilerini ne sanıyolarki? aldıkları maaşı hasta olmasa alabilirlermi? hasta zaten bozuk psikolojiyle oraya geliyo. bir güleryüz göster bişey yap.. bugün bir cildiye dr una gittim. soru soruyosun suratta robotik bir ifade cevap yok gözünü kırpıyo ya. ters ters cevaplar. belli mesleğini sevmeden yapıo. ozaman git evinde örgü ör.. ne işin var hastanede? gıcık oluyorum böyle drlara ve gidip şikayet etmek lazım böyle davrananları!

• evet haklısın. bende gıcık oluyom böyle doktorlara! ama takma salla muayeneni ol çık.
    50% (4)30% (3)39% (7)Oy Ver
  • "ne tripe giriyon doktormusun nesin adam gbi cevap ver" de böyle tiplere v hasta haklarına git şikayet et
    25% (2)20% (2)22% (4)Oy Ver
  • bence haklılar her gün yüzlerce hastayla uğraşıyolar asık suratlı olmuş olabilir bazıları...
    25% (2)50% (5)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• insanlarla uğraşmak kolay değil sitede soruları gördüğümde bile sinirleniyorum. ben tıp öğrencisiyim sağlık hakkında en ufak bilgisi olmayan insan benimle tartışmaya giriyor bir de o insan 10 yıl okumuş binlerce hasta görmüş insanın psikolojisi bozulur bu şekilde. yine de hatalı bir hareket eğer rahatsız ediyorsa şikayetini bildir

0|0
    0|0
    • ya tamamda kadın benden kan testi istedi bende ne için kan testi vercem neye bakıosunuz dedim hiç ses yok gözünü kırpıyo. yani igün bir laf diycem kavga çıkacak her defasında ya sabır çekiom. arada baktım kakmış hemşirelerle kahve içiyo fal kapıo başka bir odada.. hasta zaten stresli neden bir havaya giriyo hastanın yanında. yani her ay 5000 lirayı cebe indirmeyi biliyo. herkes insanlarla uğraşıo insanlarla uğraşılmayan meslekmi var

• ya ne bilim sadece daha yumuşak güleryüzlü doktorlar istiyoruz

• doktorlar da yumuşak, güler yüzlü olmak ister ama gerçekten çok zor iş. ben de birkaç kere nöbete gittiğim için az çok biliyorum

En İyi Kız Görüşü

• Boğazimdaki sikayetten ötürü üç kere doktora gittim gıcık vardı öksürerek düzeltmek zorunda kalıyordum belki kucuk bir şikayet. Her gidişimde çare olmadı ilaç yazdılar tonla ne oldugunu neden oldugunu arastirmadan bakmadan etmeden en sonunda kulagima vurdu bu kı kulak agrisini bilen bilir acillere taşındım neyse uzatmayalim özel hastaneye gittim ertesi günü doktorun beni karsilayisi hosgeldiniz Buyrun nasılsınız ne şikayetiniz var deyişi ilgisi alakasi kulagimi bogazimi ses tellerine kadar kontrol etmesi neyi neden yaptigini söylemesi sebebin ne oldugunu söylemesi bir sorun olursa arayın diye kartini uzatmasi yani parayi veren düdüğü çalıyor diyelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgili recep ivedek in de dediği gibi kafasını gözünü kırarız hocam , ağzını yüzünü dağıtırız :) hangi meslekten olursa olsun insan bu şklde davranan kişiye karşı içinden böyle geçrmyr değil hani :) ..

0|0
    0|0
    • ya dayak filan olmaz o ayıp bişeyde.. iki çift laf söylemek ve şikayet etmek lazım hastane müdürüne

• tabii ki benim dediğim şaka amaçlı :) , birsnde başıma geldi benim işimi halletmyrlardı butun personel anlaşmış gbi çok laubali lakayt davranıyorlardı bnde mağduriyetimi anltmaya çalışıyrdum , o ara bir adam geldi hyrdır ne var falan sordu bnde anlattım durumu , meğer adam baş hekimmiş bütün personeli önme dzdi o lakayt kendini beğenmiş doktrlar danışmanlar falan gitti yerine melek gbi insanlar geldi nasıl koşturuyorlardı işimi halletmek için hepsi sorma , sağolsun o başhekim adammış adam.. :)..

• yargılamak çok kolay ya tabi. sen sana soru soran herkese güler yüzle cevap mı veriyosun? adam günde 500 hastaya bakıyo belki bunaldı. oh ne ala memleket

0|0
    0|0
  • Çok hasta baktinlarindn gerginlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• patır patır cevabını vereceksin. bizim milletimiz kaldrıyor bunların bir taraflarını birazda. benim annemede doktoru bağırmıştı kadın kanser olduğunu öğrenmiş bir başına hastane hastane geziyor doktor buna sen nerede kaldın falan filan bağırmış sanki kdın kanser olmayı seviyor öğrendide evde oturuyor. şu yaşımda dendiğini duysam itin bir tarafına sokar çıkarırrım valla. sende çat çat söyle acıma birde cildiye sanki çok ağır hastalıklarla uğraşıyor

0|0
    0|0
    • herhangi bir vasfı olmayan 21 lik ergen 20 yıl okumuş ülkenin yüzde 1 lik kesiminden birini ''gerçek bir aydını '' anında öldürdü. sağlıkta şiddette gelinen son nokta.

Yükleniyor...