Toplanın arkadaşlaaaaar :d?

Selaaaaammssssss
18 yaşındayım bu zamana kadar hiçbirşeyi takmayan, oldukça pozitif kendi kafasını yaşayan bir kızdım. Kimseyi umursamazdım kendi bildiğimi okurdum hep. Kimseyo kıskanmazdım hazır cevaptım. Bu hayat benim benden başkasını ilgilendirmez kafası:d Takiiiii bu seneye kadar. Herşeyi kompleks haline getiren, herkesin dediğini yapan elalem ne der diye düşünen, utanan sıkılan kasılan biri haline döndüm. Kıskançlık duygusu oluştu bende birden aniden. Kendimi yalnız hissediyorum birde. Biriyle iki kelam konuşucak olsam kendimi kaybediyorum terliyorum falan eski halimden eser yok... nasıl bu derece değiştim bende anlamadım zaten. Beynimi 1 senedir kurcalayan bir konu var ve kurtulamıyorum ondan. Napmalıyımmmmm.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zaten genelde böyle sşeyler sonradan ortaya cçıkar mesela ben ergenlikten sonra cçokkkompleksli olmaya bbaşladım iiçime kapandim göresn herkesi tersleyip durdum sonunda kendim den başkadostum kkalmadı su an hala kendimi stres altında hissediyorum ve bundan kacamiyorum sürekli zihnimd e takıntılı dusunceler filam ama değmez ac bir halay ggeçaaynanın karşısına halay cçek ben mesela hep mmüzik aciyorum bazen oturup dinlerin bazen kalkıp oynarim

0|0
    0|0
    • Kardesim gelde sarilalim be valla duygulandim istersen dertlesebiliriz de

• Sarjim bitiyor yarın atsam olurmu?

• Olur farketmez

Erkekler Ne Diyor 11

• okumaya üşendim valla

0|0
    0|0
  • Konuya hakim değilim keşke yazsaydın buraya o beynini kurcalayan şeyi.

0|0
    0|0
    • Karmakarışık gece gece beyin fırtınası yaşamanızı istemedim ailevi birazda pek ilgilenceğinizi zannetmiyorum

• Yazdim sana

• Geçer yakın da

0|0
    0|0
  • Hmm ok

0|0
    0|0
  • büyüdün çocuk.

0|1
    0|0
  • o konu ne

0|0
    0|0
  • canım yaş oturuyor gençlik halleri normallllll

0|0
    0|0
  • Eskisini getirene yenisi yarı fiyatına

0|0
    0|0
  • konu ne?

0|0
    0|0
  • Beynini kurcalayan o konuya git ve de ki defol git Başımdan seni lanet olasıca pislik... 😊

0|0
    0|0
  • Yaşadığın önemli bir olay etkilemiş olabilir. Var mı böyle bir durum

0|0
    0|0
    • Hatirlamiyorum aslinda

• Durdukça üzülüyorum

• O konuyu atlatamazsan hep ayağına takılacak

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen önce basılı unuttuğun tuşları bırak sonra adam akıllı yaz. Bir b*k anlamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...