Arabadan anlayan ve araba tutkusu olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar 60 milyar bir kredi çekeceğim. Bu miktarda sıfır km bir araç almak istiyorum ama çok bir bilgim yok. Arabadan anlayan arkadaşlardan öneri istiyorum. Ben 1.95 boyundayım malum geniş bir araç almak istiyorum, konfor ve arabann agrasif duruşu ve iç dizayn en çokdikkat ettiğim durumlar. Yakıt konusunda lpg taktıracağım için fark etmiyor. Otomatik vites olması ilk şatım. Bu özelliklerde 60 milyara alacağım sizin önereceeğiniz marka ve modeller nelerdir? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Lpg ile ugraşıp sıfır arabanın motorunu kurutma, al dizel keyfine bak. Toyota corolla oneririm

0|1
    0|0
    • Lpg 2. şıkkım olacak elbette. Toyota corolla test sürüşü videolaını izliyeceğim şimdi.

En İyi Erkek Görüşü

• vw passat 1.8tsı 2010 model hıghlıne superdir seni fazlasıyla memnun eder bayağı geniş her özellikte mevcut bu pakette

0|1
    0|0
    • Sen kullanma şansı buldun büük ihtimalle. 2010 model eski biraz. Yeni modellerden önerebileceğin var mı kardeşim 2014-15 gibi...

• Siyah candır. :)

• aynen sanruflu olanı en fulunu al ömrünün sonuna kadar kullan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Ford mondeo son derece geniş bir araba tavsiye ederim, mercedes s 320long kasası var ama çok yakar. Sen en iyisi momdeo al gayet güzel araba birde toyota avensis olabilir.

0|1
    0|0
    • Fordu çok öneriyorla kardeşim. Test sürüşlerine bakıyorum youtube de oradaki prof sürücülerde memnun araçtan. O aklımda gerçekten yeni kasa mondeolar dehşet.

• Gemi gibi araba al bin derim aynı zamanda konforlu bir araç. Bende Şu an 2003 model bora var süper araba volswagen de teecih edebilirsin

• Valla öyleymişkardeşim. Şimdi bir arkadaşta burada passat önerdi ona da bakıyorum. 60 milyar vereceğiz bari heba olmasın para hakkını veren araca gitsin. Bende pek anlamıyorum o yüzen bilenden yardım almak istedim. Teşekkür ediyorum.

Yükleniyor...