Kepce kulak evde duzelirmi?

Arkadaslar yas 18. Yıllardır bu konudan muzdaripim. İlkokul, lise hayatım bu kulaklar yuzunden berbat Gecti. O yastaki cocuklar bazen cok acımasız olabiliryor. Herneyse ameliyat olamam cunku blr kere babama kepce kulak ameliyatı olmak istedigimi sogledim. Bana"İpnemisin karı gibi estetikmi olucan?"dedi. Valla hem ameliyat olamadıgıma uzuldum hemde. Babamın ne kadar homofobik ve cinsiyetci blri olduguna uzuldum. Evde duzelirmi bu kulaklar.
Sacım uzun bu arada ama kulaklarım o kadar kepceki sacların arasından dısarı dogru fıskırıyorlar. Zaten geneldede sacımı at kuyrugu toplarım.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sıkı bandajlar tak sürekli, evde sürekli bone tak ve kulaklarını yapıştır. O şekilde uyu

1|0
    0|0
    • Duzelmez. Cocukken yapılması gerekırdı. Ben de kepce kulak amlyatı oldum.

• @KADİR5353535353 niye eziyet olsun ben hep takarım sevdiğimden 😄😄

• Haha erkek ıcın ezıyet. Ameşoçıyat sonrası 1 ay taktım krpce kulak bandı aman amannnn hıc cıkarmadannn cıleeee

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit bir operasyonla düzeltiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçların uzunmuki?

0|0
    0|0
    • Saclarım uzun belime kadar geliyo.12 yasından beri uzatıyorum.12 yasındayken uzatmaya kulaklarım yuzunden basladım. Blr dahada bırakamadım. Uznun sac candır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Babanı ıkna et. Ben de oyleydım. Devlet hadtanelerı bedava yapıyor artık 3 yıldır yururlukte. Gayet memnunum.

0|0
    0|0
    • Hocam durumuz iyi yaptırmama sebebi para degil. Soruda belirttigim gibi. İpnemisin karı gibi estetikmi olucan diyor. Yaptırmıyor. Kulaklar yuzunden cok psikolojim bozuldu.

• Kardes karılıkla alakadı yok dudak yaptırmıyorsun. baska cozumu yok. Bunun ya amelıyat ys oyle gdzmek. Olacaksan yazın tatılde yaptır.

• sizin evde kaynak makinası varsa belki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...