Erkekler, Arkadaşlarınız tarafından en son don indirme şakasına maruz kaldığınızda olay nasıl oldu☺️?

ve ne zaman olmuşu olayla birlike detaylı anlatın biraz gülelim ufak bir tebessüm olsun diye soruyorum☺️☺️

Güncellemeler:
devam arkadaşlar :))

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık 3 hafta önceydi. arkadaşın doğum günü partisi vardı. evine gittik. kızlı erkekli bir grubumuz vardı. neyse pastalar falan yendi. biraz içtik derken, kızlar ortalığı biraz toplayalım diyip tabakları, şişeleri mutfağa taşımaya başladılar. artık dedikodu mu yapıyorlardı ne oldu bilmiyorum, mutfağa doluştular çıkmıyorlar. biz de bizimkilerle salondayız. arkadaşın biri de içkiyi fazla kaçırdı biraz. salak salak hareketleri vardı. belliydi başımıza bir iş açacağı. neyse ben dedim ki bir lavoboya gidip geleyim. kalktım yerimden. kızların olduğu mutfakla bizim oda tam karşı karşıya. yani kapılar açık olduğunda direk görüyor herkes birbirini. neyse işte kalktım yerimden. tam açtım kapıyı. çıkarken bizim sarhoş eleman uzandı arkadan. eşofmanıma bir yapıştı. ben dışarı çıkarken baksırla birlikte eşofmanımı tutup indirdi. kızlarla gözgözeyim. donup kaldılar onlar da. salak salak bana bakıyorlar. ne eşofman ne don var üstümde. öyle dal daşak kalakaldım. allahım dedim napıcam ben. salona tekrar bir girişim var. ses hızını aşmışımdır heralde. mutfaktan kahkaha, çığlık sesleri geliyor. valla utancımdan gece boyu kızların yüzüne bakamadım zehir olmuştu o gün bana

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Donumu indirecek varsa göreceklerine hazır olsun. :):

0|0
    0|0
  • uzun eşşek oynuyorduk. 8 inci sınıfta. yavuşak indirmişti ama boxer diye bişi var.. ya oda inseydi...

0|0
    0|0
  • Donumu indirirken görsen gülmez, bayılırdın

1|1
    0|0
  • Kötü sonla bitti

0|0
    0|0
  • Son indirme şakası dediğin çocukken olurdu 10-11 yaşında o yaşlarıda geçtik

1|0
    0|0
  • Küçükken olmuştu dayağı yemişlerdi

0|0
    0|0
  • Hic o sakaya maruz kalmadim.

0|0
    0|0
  • Biz yapmayız öyle şeyler o ne a. g

0|0
    0|0
  • lisede biri bir kızınkini indirmişti onu hatırlar gülerim senelerdir benimkini indirmedinler kanka

0|0
    0|0
  • küçükken kalkışmış. Dayak yemişti çocuk

0|0
    0|0
  • denizde oldu

0|0
    0|0
  • Plajda atlarken bırden ındırdı ama hıc ıstıfımı bozmadım relax

0|0
    0|0
  • Ağzına sı*tım