Sözleşme imzaladım iptal ederler mi? Napicam ben simdiiii?

Size de oldu mu bilmiyorum ama hani şu yoldan çevirip epilasyon broşürü verenlere rastladınız mı hiç ? Ben rastladım bir girip bakayım dedim ne oldu nasıl oldu anlamadım bir sözleşme imzaladım 12 seans Mart ayında başlanacak taksitle ödenecek sözleşme 7 gün içinde haklı bir sebeple iptal edilebilir falan filan. Benim tek sebebim internetten araştırdım bu yer hakkında tek iyi cümle kullanan yok memnun kalan yok. Ilk aylarda taksitle parayı alıp daha sonra ilgilenmiyorlarmıs seansları geciktiriyorlarmıs vs. Gitmekten vazgectim sonucta bir öğrenci icin aylık 150 tl ödemek az değil ki memnun kalmayacağın bir yer icin. Şimdi ben bu sözleşmeyi iptal etmek için gidip konuşmalı mıyım yoksa arasın dursunlar hicbir hizmetten yararlanmadıgım bir yere para ödemek zorunda değilsin mi diyorsunuz? Ben biraz pasifim gidip hakkımı arayamam napicam bilmiyorum. . Gitmesem ne olacak ki arasın dursunlar..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Paranizin olmadığını açıkça söyleyin kabul etmezlerse tüketici dernegine dilekçe doldurun tamamdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak işte sana pasifliğini yenmek için bir fırsatt. Git onları pişman et analarından doğduğuna demek isterdim ama boşver uğraşmaya değmez para öde gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...