Son zamanlarda sözleşmeli evlilikler oluyor sizce bu nekadar doğru bu durum ilerde nasıl sonuçlanır?

Son zamanlarda sözleşmeli evlilik diye bişey duydum bunu yapanlar sizce gerçek sevgili olabilir mi ne kötü durumdayız herkes herseyden korkar oldu İnsan evleneceği kişiyle sözleşme mi yapar bu tamamiyle güvensizlik üzerine kurulu ve ileride eminim boşanma ile sonlanacak bir evlilik olur

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence mantıklı.

0|0
    0|0
    • Neden şahsen benden böyle bişey yapmamı isteyen kızla evlenmem birbirimize guvenmedikten sonra sevgininde olmayacağını düşünürüm

• ya seversin, çok çok seversin o ayrı ama şahsen böyle bir riske girmek istemem ben. günümüzde kimseye güven olmuyor maalesef

• Sende haklısın ama evlilikler bile çıkar üzerine kurulacaksa ne anlamı kaldı nikahta iyi günde kötü günde diyerek zaten birbirine söz vermiyorlar mi yakında bakirelik sözleşmeside çıkarsa şaşırmam :)

• ne la bunlar iyici kafayı sıyırdılar

0|1
    0|0
    • Aynen ya sevdiğim birlikte olduğum ve olacağım kişi ile sözleşme imzalamak bu tamamen çıkar meselesine dönmüş yuh diyorum sevdiğim bir insana bunu söylemek berbat bir durum olur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...