Maddi durumu kötü olan ogrenciler var mi?

Maddi durumu kötü olan ogrenciler var mi? ZOR durumda olanlar?

Güncellemeler:
10 kisiye yrdim edicem

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Bütün öğrenciler fakirdir 😂

0|0
    0|0
    • Sende mi öğrenci

• Nerden biliyon cevreme yardim ypmadigimi

• Tanımıyorum seni sonuçta hesap no mu verebilirim yardım etceksen

En İyi Erkek Görüşü

• Allah tüm dualarını kabul etsin.. umarım gerçek ihtiyaç sahiplerini bulursun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim babam cezaevinde. Babam, sürekli bana ve aileme zulüm yaşattı. Onun yüzünden annem hastalık sahibi oldu. Ondan nefret ediyorum. Annem ona boşanma davası açtı. Ama babam boşanmak istemedi ve bizi tehdit ediyor. Annemi öldürmekle veya da annemin ailesinden birini öldürmekle tehdit ediyor. Ben çok korkuyorum.

İntihar etmeyi bile düşündüm, yemin ederim. Ama yapamadım, çünkü eğer bana bir şey olursa annemin ne kadar üzüleceğini biliyorum. Ve ona bunu yaşatamam. Babam çok boş bir insan, mesleği yok, işi yok, evi yok. Hiçbir şeyi yok. Tek görevi bizi rahatsız etmek. Allahtan şu an cezaevinde ve bize karışamıyor. Ama babam oradan çıktığında bize zarar verecek biliyorum. Çok korkuyorum. O yüzden okulumu bitirip hemen annemi ve kardeşimi güvence altına almam gerek.

Bizim evimiz yok. Annem, kardeşim ve ben anneannemler sığındık. Anneannemlerle yaşıyoruz. Ev oldukça kalabalık ve kendimi çok kötü hissediyorum. Bizim maddi durumumuz kötü ve ben okula gidemiyorum. Elim kolum bağlı. Hiçbir şey yapamıyorum. Bana yardımcı olacak birini arıyorum. Ya çevreme baktığım zaman zengin insanlar veya da onların çocukları, bir gece klübüne gidiyor ve bir gece de ödediği hesap, neredeyse benim 2 aylık okul taksidim. Ya bu beni o kadar üzüyor ki. Kahroluyorum resmen. Ben bu durumdayken ve tek ben değil aslında benim gibi bir çok çocuk... İnsanlar çok duyarsız. Bu sıkıntılarımı anlattığım tek kişi siz olabilirsiniz sanırım. Çünkü insanlar o kadar duyarsız ki, kimseye anlatamıyorum. Çünkü umursamıyorlar. Görmezden geliyorlar. Basit görüyorlar. Benim tek hedefim iyi bir yere gelip anneme yardımcı olmak. Size yalvarıyorum. Mesleğimi elime alınca, bana yardımcı olan kişiye borcumu ödeyeceğim. Benim mezun olup aileme bakmam gerek. kendim için değil ailem ve kardeşim için istiyorum. Lütfen bana maddi açıdan eğitimim için yardımcı olacak birini bulun. Eğer güven probleminiz var ise ailem ile tanışıp evimizde misafir olabilirsiniz. Bana bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • var vercenmi

0|0
    0|0
  • sen hiç maddi durumu iyi olan öğrenci gördün mu :D

0|0
    0|0
  • Evet bana yardım et kanka

0|0
    0|0
  • Varsa ne yapacan