Kızın biri yolda yürürken şöyle dese ne derdiniz?

Bugün akşam istiklal caddesinde yürüyordum.19 yaşların da uzun düz saçlı, yüzünde hafif makyaj bana iyice yaklaştı. Ümraniye'ye gitmeliyim üzerimde param yok dedi. Bende özür dilerim yok dedim ve oradan ayrıldım.. Size böyle biri gelse ücret verirmiydiniz yoksa kusura bakma deyip yolunuza devam mı ederdiniz?

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Aynini bana mecidiyekoyde bir bey yapti.(o da umraniyeye gidecegini soyledi)
    Inandim para verdim
    bir kac ay sonra baska bir yerde ayni bey (bey hitabini lafin gelisi kullaniyorum)
    Yine ayni sebeple para istemek icin durdurdu beni bu kez vermedim.
    Ve acikcasi sasirdim. ne bileyim yinsanlarin ar damari yirtilmis artik gercekten

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yoluma devam ederdim bu dönemde ne çıkacağı belli olmaz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Verirdim

0|1
    0|0
  • Az biraz verirdim ya, hakli olabilir, bende o duruma dusebilirim, numara da olabilir, bilemeyiz, ben verirdim yinede

0|1
    0|0
  • verdim 30 yaşlarinda bir adam acil evime gitmem lazim param yok sizde var mi acaba demisti vermistim

0|1
    0|0
  • verirdim
    insanlık öldü mü

0|1
    0|0
  • Verirdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• He yani kız böyle olduğu halde vermedim demeyemi getiriyorsun. Rica ediyorum önce kendi insanlığımızı sorgulayalım herkesin başına geliyor belki ALLAH karşıma böyle 10 tane insan çıkardı saymadım açıkcası böyle derken sizin tarif ettiğiniz şekilde değil yaşlı genç adamlar.

0|1
    0|0
    • Demek istediğim şu, görsel olarak düzgün ce düşünce olarakta aklı başında olabilir. Taksime geliyorsan önce bakarsın parana ne kadar var ona göre çıkar gelir. Ve ihtiyacı varsa da arkadaşlarını akrabalarını arayabilirdi.. Öyle insanlar var ki perişan durumdalar. Açım dese olabilir. Gider yiyecek alır verirsin.. Bir hastane de kadının biri yalvarıyordu eve gidemiyorum diye. Ona cebimden 15tl verdim. İşimi halletmek için ayrıldım geri geldiğim de kadın hala oradaydı. Ne kadar kötü oldum biliyormusun. Ne olursa olsun bir yere gideceksek paraya bakılır.

• Bazı insanlar söylemeye çekinir kolay değildir tanımadığın birinden direk para istemek hele kadınsan karşındakinin sana ne diyeceğini 2kez düşünmek zorunda kalıyorsun. Sizde haklısınız fakat kimsenin niyetini bilemiyoruz gereğinden fazla harcama yapmışta olabilir belkide arkadaşları ısrar etmiştir kırmamak için gitmiştir oraya v. b v. b iyi düşünmek gerek herkes yaptığının hesabını verir sonuçta siz bu konuda zarara girmiyorsunuz:)

• Zaten kızın özür dilemesi gerekirken (yani rahatsız etme durumu) ben özür dilerim dedim.. Umarım bundan sonra daha tedbirli olur..

• nasıl istediğine tipine falan bağlı

0|1
    0|0
    • Yüzünde makyaj düzgün, saçı da sarı düz uzun. Yani cebinde 20-30tl demi yok? Oraya gelirken hiç mi parasına bakmıyor.. İlginç geldi..

• Kesin verirdim. İnsanlık ölmedi. Senin başına da gelebilir. Ki Amacı başka bir şeyse de beni ilgilendirmez. Benim insanlık anlayışım bu yani.

0|1
    0|0
  • ümraniyedende başka biryere gidecek parası yoktur ordanda başka yere öyle öyle gider yolunu bulur bazıları..

0|1
    0|0
  • 3 5 birşeyler atardım 😊

0|1
    0|0
  • Dur sana bir sana yavsim

0|0
    0|0
Yükleniyor...