Erkekler kızları çok çirkin bir erkeği sırf parası/şöhreti var diye beğenmekle suçluyor?

Erkeklerden hep duyarız ''parası olmasa bu tipe hiç bir kız bakmaz'' diye. Hadi biz paraya önem veriyor olalım. Siz de dış görünüşe çok önem veriyorsunuz. Zaten bu sözden de belli ''parası olmasa bu TİPE hiç bir kız bakmaz'' . Üstelik dış görünüş değiştirilemeyecek bir şey ama iyi bir maddi durum iyi bir eğitim hayatıyla oluşturulabilir. Kadınlar geleceğe odaklı kendini en iyi taşıyabilecek (maddi durum olarak sosyal statü olarak vs) erkeği seçmeye çalışırlar ha mutlaka tipe de önem verirler ama 2. veya 3. sırada gelir. Yani sosyal statü bir insanı çok çekici yapabilir. Erkekler bu konular açıldığında kızlar paraya bakıyor deyip sıyrılmaya çalışıyorlar. Sen nasıl güzelliğe önem veriyorsan (çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır klişelerine girip kıvırmaya gerek yok) kadın da başka şeylere önem veriyor olabilir. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca; bunlar tabiiki genelleme ben öyle değilim diyen çıkmazsa memnun olurum

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• ben öyle değilim asdafasdASDF

0|0
    0|0
  • sonrada kadınlara saygılı olun kadınları sevin diyorsunuz
    ben ağır mindfck yaşıyorum Şu an

0|0
    0|0
  • kadınlar her konuda garanticidir... oyüzden bu çok normal bir hareket bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...