Makyajlı kız mı makyajsız kız mı?

erkekler hangi tür kızları daha hoş bulur? makyajlıdan kastım; güzel çekilmiş bir eyeliner ve biraz ruj, makyajsızdan kastım; sadece biraz rimel ve çok hafif bir ruj? hangisi daha çok hoşunuza gidiyor?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kızlar varki makyaj yaptığında kendini çok güzel olduğunu zannediyor ama bir erkek gözünden bence makyajsız doğal güzelliğini ön plana çıkartan kız candır. Ben açıkcası öyle çok abartı makyajlı kız gördüğümde gülüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Makyajsız güzel değilse yapsın

1|0
    0|0
  • Kendini bilen kız

1|0
    0|0
  • Makyajsız.

1|0
    0|0
  • makyajsız tabiki...

1|0
    0|0
  • Makyajsız.

0|0
    0|0
    • makyajsız mı daha hoş geliyor gözünüze yoksa makyajlıları beğenip doğal kız mı arıyorsunuz?

• Nefes alsin yeter :-)

0|0
    0|0
    • o biraz umutsuz vakalar için geçersiz oluyor sanırım :D bahsettiğim kişi modelse ve etrafında sürekli başka modeller varsa, nasıl kızlara bakar?

• üzdün.. hiç mi şansım yok sence ya? sıfır mı yani

• Sanirim sıfır

Kızlar Ne Diyor 5

• Makyajlı

1|0
    0|0
  • Makyajlı kızlar çekici gelir

1|0
    0|0
    • çoğu erkeğe baktığında makyajlı kızlara bakıyorlar ama sorsan doğal olsun istiyorlar. kafa karıştırıcı..

• Öyle dediklerine değil baktıklarına bakmak lazım (harika cümle kurdum 😄) daha ne istediğini bilmeyenler için çokta uğraşmamak gerek aslında

• çok haklısın aynen

• Makyajsiz

1|0
    0|0
  • bence yerine göre yapmayı bilmeli bir kız makyajı :D makyajsız zombi gibi de gexzmesin de: DD

1|0
    0|0
  • Makyajsız

1|0
    0|0
Yükleniyor...