Kuzenim beni taciz etti?

14 yasindayken dayımın oglu 24 yasindaki kuzenim benj taciz etti engelleyemedinmi derseniz engelleyemedim evdeki herkesin cayina uyku ilaci koymus uustumden zar zor ittim tecavuz etmedi ama belki izin verseydim onuda yapicakti 4 yil oldu bunu hala kimseye anlatamadim cok utaniyorum aklima gelmezdi bu kadsr ama son zamanlarda gozumun onunden gitmiyor nolur yardimci olun napmaliyim?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak dur şereffsizden de bu soru bana troll gibi geldi nedense herkesin çayına uyku ilacı garip.

1|0
    0|0
    • Kuran carpsinki degil yemine derim

• Cok sukur ama cok nadirde olsa karsilastigimizda sinsi sinsi guluyo tekrar bize gelirse bidaha yapmasindan korkuyorun

• Artık sanmam böyle bir şey yapacağını ama sen yinede dikkatli ol bununla başbaşa kalma.

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım kurusu utanma sakın bu benim basima geldi ama bende daha savunmasız bir haldeydim 6 yasindaydim ve beni taciz değil tecavüz etti bak benim her saniye aklimdan cikaramiyorum sadece sunu olmadi bunların hepsi ruyadi o it herifte elinde sonunda cezasini alicak bunun yasimak zorundasin boyle benim düşündüğüm gibi düşünürsen rahatlarsin azda olsa tamamen yok etmen zor

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim o serefsizinde Allah belasini versin kac yasindasin simdi hic kimseyemi anlatamadin?

• Şu an 17 yasindayim sadece en yakin arkadasima anlattim onada bu sene anlattim daha

Erkekler Ne Diyor 17

• Ailene anlatmalısın tavrım net bu tür bacım çocuklarına göz yummayın güzel kardeşim hatta git karakola anlat tecavüz edemedi ama taciz etti çok direndim hep sustum ama artık dayanamıyorum gözümün önünden gitmiyor de psikoloji raporunu al girsin içeri şerefsiz

0|1
    0|0
  • evdeki herkes enayi demi çayı içip uyuyolar sonra herkes uyanıp normal hayatına devam ediyor biz neden uyuduk demiyor

0|0
    0|0
    • Geceydi ben cayina ilac attigini gormedim ama bana hap gosterdi babanlarin cayina bundan attim birazdan uyurlar dedi attimi atnadimi bilmiyorum ama o gece ablamla ayni odada kalirken odanin kapisini acti ablam uyanmadi

• ahahahahahaha evdekileri bayılttı vay şerefsiz ahahhahahahahh :') :')
    pardon.
    hala devam ediyorsa uyar. daha da ileri gidiyorsa kocaman kızsın. ailene falan söyle işte

0|0
    0|0
    • Hala devam etmiyo ama karsilastigimizda sinsi sinsi guluyo firsat gecse eline devam edicek belki ama annem cok takar boyle seyleri kafayibyer ona soyleyemem ablam vae evli ama ondanda utaniyorum

• Şu an kac yasındasın trol degılsen tabıı uyku ılacını nasıl kullanmıs pekı kımse fark etmedımı bu caylara bunu koyarken canım ya bı bulurmusun benı az

0|0
    0|0
    • Geceydi ben cayina ilac attigini gormedim ama bana hap gosterdi babanlarin cayina bundan attim birazdan uyurlar dedi attimi atnadimi bilmiyorum ama o gece ablamla ayni odada kalirken odanin kapisini acti ablam uyanmadi

• anladım neyse konusuruz ok yazarsan beklıyorum

• anlat herkese diyecem ama kanıtın yok o yüzden düşünecekleri şey belli "çamur at izi kalsın" en güzeli bir psikologa gitmen.. bu hassas bir konu çünkü

0|0
    0|0
    • Annen inanir bana guvenir ama ben ona anlataman kafayı yer herseyi takan biri ablama anlatsam diyorum cok utaniyorum

• eğer bunun seni rahatlatacağını düşünüyorsan anlatabilirsin fakat ben rahatlatacağından emin değilim çünkü dinlemekle şok olmak ve üzülmekle yetinecekler fakat sana asıl gereken şey tavsiye ve destek.. bunu da sadece psikolog sağlayabilir. aksi taktirde ileri ki zamanlarda daha büyük takıntı haline getirebilirsin

• hic bisey olmaz anlat utanmasi gereken o sen degil

0|0
    0|0
  • 4 yıl oldu diyorsun, birşey ispat etmen zor gibi.. babanlar duysa cinayet çıkar (ben olsam vururum yani) en iyisi birdaha yapmasına izin vermemek

0|0
    0|0
    • bir kiz olarak bu mumkun olmuyo iste gecenin bir vakti odama balkondan giriyodu izin vermedim zaten

• bu saatten sonra mümkündür hadi o zaman küçüktün diyelim şimdi kocaman kızsın

• Vay arkadaş tacizciler iyice Nuri abi olmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Trol trol ve yine trol bir soru.

0|0
    0|0
  • en iyi yardımım yalan soylemeyı bırakma öğretimdir.

0|0
    0|0
  • Takma kafana sıradan say veya zevk almaya bakacaktin

0|0
    0|0
  • Çok geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • nuri alço bile hafif kalır bunun yanında

0|0
    0|0
  • Guzrl hıkaye

0|0
    0|0
  • intihar et ,

0|0
    0|0
  • savcıya git anlat

0|0
    0|0
  • İnanmayın beyler senaryo

0|0
    0|0
    • Bazi insanlar boyle seyleri gercekten yasayabiliyo ve ben bunlarla dalga gecemem yemin ederimki yasadim

• Utanma. İnstagram kullanıyomusun

• Adresimi verıyım yaz bana

Kızlar Ne Diyor 7

• bence bir daha onunla aynı ortamda bile bulunma derim ileride daha tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
  • Bunu kafaya takmamalı unutmalısjn

0|0
    0|0
  • Böyle bir konu Hakkı'nda Nasıl dalga geçersin

0|0
    0|0
  • burda çok güzel anlatmışsın ama

0|0
    0|0
    • Cunku burdakiler beni tanimiyo beni bulamazlar o yuzden en azindan burdan fikir almak istedim cok basit geliyo dimi ordan okuyunca

• Ben burada yardım almak fikir almak icin paylastim sana aciklama yapmak icin degil

• boş boş konuşma derim sana başka bişey değil

• Simdi kac yasindasinki

0|0
    0|0
  • Onunla bir alakan olmasın! Senin bir suçun yok, kimseye anlatma..

0|0
    0|0
  • Aynı durum bndede vr Şu an hamile olabilirim.

0|0
    0|0
    • Kac yasindasin kimseye anlatamaadinmi?

• Anltmadım. 20 yasm. Gecen pazar oldu. s nfret edyrm kuzenmden

• Napmayi dusunuyosun peki

Yükleniyor...