Kızlar, askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba kızlar, Silvandan selamlar. Size göre askerlik yapan bir kişi , bulunduğu yerde neler yapıyordur , ne kadar zorluk yaşıyordur, doğuda askerlik yapanla, batıda askerlik yapan arasında ne fark görüyorsunuz? Bu soruyu sormamın tek sebebi bakış açınızı merak ediyor olmam. Teşekkür ederim. :)

Güncellemeler:
Kızlar, askerliğe olan bakış açınızı öğrenmek istiyorum, bir bakar mısınız?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun kardeşim inan ne kadar zor olduğunu dışardan göründügu gibi olmadigini biliyorum ama yine de en cok iistedigim şeydir askerlik yapmak keske ben de olsam ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Meslek olarak yapanın çektiği zorluk umrumda olmaz açıkçası sonuçta onu bilerek o mesleğe başlıyorlar.

Zorunlu hizmet olan yapanlarda ise devletin insanları zorbalıkla askere almasını doğru bulmuyorum. Avrupa da böyle bir şey yokken bizde olmasını saçma buluyorum.

Ben saçma buluyorum şahsen :))

3|0
    0|0
  • Napicak iştima, kahvaltı, talim, operasyon (saati belirsiz) istima, nobet, nöbet degisimi 4-5 saat uyku, gerekene ceza

0|1
    0|0
  • Dogudaki kardeslerimiz dualarimizda. zor ama bir o kadarda serefli bir görev. yalnis anlasilmasin batidakilerde görevini yspiyor ama dogudaki olaylar malum

0|1
    0|0
  • Sevfilim bir suredir askerde. Ne doguda ne batida ortasi. Ama gercekten zor bekleyenin varmi? Doguda carsi olmuyor. Batida oluyor ama ozamanda egitim cok veriyorlar diye biliyorum yani her sekilde askerlik zordur. Allah yar ve yardimcin olsun

0|1
    0|0
  • Batıyı bilmem de Doğudaki piyadeler temizlikti, nöbetti, üst rütbeli egosuydu, telefon kullanma yasağıydı, üst devre dramıydı vs vs bunları yaşıyor.

0|0
    0|0
  • Baya fark vardır tabi olmaz mı. Allah hepsinin yardımcısı olsun

0|1
    0|0
  • Her erkegin yaptigi sey ve cok zordur

0|0
    0|0
  • Yari ölu gozuyle bakiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...